![]() |
Cumpar Subwoofer
1 Attachment(s)
Foarte simplu cumpar 1-2 subwoofer-e
vreu 2 dar modelul asta ma refer la tub nu conteaza firma |
Re: Cumpar Subwoofer
aaaaa de preferabil sa fie peste 300w
doar in bucuresti |
Re: Cumpar Subwoofer
voi puneti poze si eu ma decid
|
Re: Cumpar Subwoofer
1 Attachment(s)
Am eu un tub Magnat Express 12", 200W RMS (max 400W), 4 ohmi, raspuns in frecventa: 20 - 1500 Hz, SPL: 93 dB.
150RON Difuzorul arata ca cel din imaginea de mai jos, iar tubul este unul standard, cum e cel din poza ta. |
Re: Cumpar Subwoofer
la 300 ron iti dau tub alpine swr 1220 d , 300 w rms , 2 bobine . o sa iti pun si poza cand am timp . noroc .
|
Re: Cumpar Subwoofer
sory j.d e mic ca power
|
Re: Cumpar Subwoofer
pune te rog poza claudiu ca sunt inca interesat
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:35. |
- Copyright 2026 4Tuning