Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Subwoofere auto (https://forum.4tuning.ro/553-subwoofere-auto.html)
-   -   Cumpar Subwoofer (https://forum.4tuning.ro/553-subwoofere-auto/77175-cumpar-subwoofer.html)

Aditzu1603 10-05-08 00:42

Cumpar Subwoofer
 
1 Attachment(s)
Foarte simplu cumpar 1-2 subwoofer-e
vreu 2 dar modelul asta ma refer la tub nu conteaza firma

Aditzu1603 10-05-08 00:44

Re: Cumpar Subwoofer
 
aaaaa de preferabil sa fie peste 300w
doar in bucuresti

Aditzu1603 10-05-08 00:44

Re: Cumpar Subwoofer
 
voi puneti poze si eu ma decid

J.D 10-05-08 03:48

Re: Cumpar Subwoofer
 
1 Attachment(s)
Am eu un tub Magnat Express 12", 200W RMS (max 400W), 4 ohmi, raspuns in frecventa: 20 - 1500 Hz, SPL: 93 dB.
150RON Difuzorul arata ca cel din imaginea de mai jos, iar tubul este unul standard, cum e cel din poza ta.

CLAUDIU_URBAN 10-05-08 07:34

Re: Cumpar Subwoofer
 
la 300 ron iti dau tub alpine swr 1220 d , 300 w rms , 2 bobine . o sa iti pun si poza cand am timp . noroc .

Aditzu1603 11-05-08 22:52

Re: Cumpar Subwoofer
 
sory j.d e mic ca power

Aditzu1603 11-05-08 22:53

Re: Cumpar Subwoofer
 
pune te rog poza claudiu ca sunt inca interesat


All times are GMT +2. The time now is 14:35.

- Copyright 2026 4Tuning