Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   [vind] sony dsc-p8 +2gb (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/77043-vind-sony-dsc-p8-2gb.html)

guest 08-05-08 20:52

[vind] sony dsc-p8 +2gb
 
6 Attachment(s)
vind camera foto Sony DSC-P8
- achizitionata in noiembrie 2003 de la Sony Center din Bucuresti
- unic proprietar
- aproximativ 10.025 poze la activ
- nu a avut niciodata defecte; nu a suferit nici o reparatie, n-a umblat nimeni in ea; daca caut bine s-ar putea sa gasesc si cutia si factura de achizitie (nu vreti sa stiti cit costa pe vremea aia...)
- pe linga ce e in pachetul original (camera, wrist strap, baterie litiu, incarcator, memorie 16mb) am mai adaugat o gentuta cu curea de git (nu este Sony, desi scrie pe ea) si o memorie de 2GB. mai exista si o memorie de 128mb dar habar n-am unde e, o pot cauta daca cumparatorul o doreste.
- are urme normale de folosire: butonul zoom are vopseaua putin curatata iar carcasa are urmele unei caderi de la cca. 1 metru inaltime, pe mocheta (intimplata in ziua cumpararii, in 2003); se vad toate in pozele atasate

pret 150 eur sau 550 ron
telefon 0723-192934

guest 20-05-08 18:33

Re: [vind] sony dsc-p8 +2gb
 
pret negociabil


All times are GMT +2. The time now is 03:03.

- Copyright 2026 4Tuning