![]() |
Alege-ti stapanii cu grija... clip interzis de CNA!
Clipul spune totul....
https://www.youtube.com/watch?v=vGQ1hjSCMNw |
Re: Alege-ti stapanii cu grija... clip interzis de CNA!
foarte frumos creat! CNA sux big time
|
Re: Alege-ti stapanii cu grija... clip interzis de CNA!
din ce motive au interzis clipul ?
|
Re: Alege-ti stapanii cu grija... clip interzis de CNA!
skip to main | skip to sidebar Amar de zi
Tuesday, May 6, 2008 CNA interzice spotul "Alege-ţi stăpānii cu grijă" CNA a decis azi interzicerea difuzării spotului "Alege-ţi stăpānii cu grijă", īn urma unui vot majoritar (6 din 8 ) şi a unei discuţii de aproape 30 de minute. CNA a caracterizat spotul drept "antisocial", "fascist", "negativist". Alte motive īn argumentaţia membrilor CNA, īn timpul şedinţei: "face apologia comunismului", "se referă la preşedinţii ţării, dar acum e campanie pentru alegeri locale", "nu īndeamnă explicit la vot", "este un spot electoral neasumat de nimeni şi care nu e difuzat īn emisiuni electorale" şi "stăpānii nu-i alegem, cei pe care-i alegem sunt slujitorii poporului, nu stăpāni". O propunere ca staţiei Antena 3 să i se ceară precizări suplimentare īnaintea interzicerii difuzării nu a fost acceptată de membrii CNA. Totuşi, opinia generală a Consiliului a fost că spotul e "bine produs" şi chiar "ne place". Va urma un comunicat oficial. Pānă atunci, rămāne cum am stabilit. UPDATE: Antena 3 a decis ca, pānă la primirea deciziei CNA cu privire la interzicerea spotului "Alege-ţi stăpānii cu grijă", să continue difuzarea acestuia. Posted by Someone at 14:39 Labels: media |
Re: Alege-ti stapanii cu grija... clip interzis de CNA!
un adevar gol golut!! JOS CNA! I`a atins la inimioara pe "smecheri"
|
Re: Alege-ti stapanii cu grija... clip interzis de CNA!
spoturi deastea ar trebui sa existe pe toate posturile tv
|
Re: Alege-ti stapanii cu grija... clip interzis de CNA!
CNA manank c***t de cele mai multe ori nu cenzureaza ce trebuie..cenzureaza exact ce NU trebuie...
|
Re: Alege-ti stapanii cu grija... clip interzis de CNA!
Uite! Ti-au cenzurat si tie postul! :))
Hah, foarte smecher clipul, iar CNA... no comment. |
Re: Alege-ti stapanii cu grija... clip interzis de CNA!
cei pe care-i alegem sunt slujitori,nu stapani...cea mai mare aberatie posibila.sa-mi arate unu` care se comporta ca un slujitor odata ajuns la conducere.oricum,clipul e mult prea tare
|
Re: Alege-ti stapanii cu grija... clip interzis de CNA!
prea tare clipu'...cat despre CNA...:lemon:
|
Re: Alege-ti stapanii cu grija... clip interzis de CNA!
da, foarte tare...
oricum, in stilul caracteristic antenei, au pus portretele lui stalin, ceausescu si lenin, daca am vazut bine, impreuna cu portretul lui basescu, omitandu-l pe tata ilici, ca deh... |
Re: Alege-ti stapanii cu grija... clip interzis de CNA!
e genial clipul....
Da da da, CNA sa suga ****! :pissed: |
Re: Alege-ti stapanii cu grija... clip interzis de CNA!
e mult prea tare... la bun... deci e una din cele mai inspirate si mai bune reclame pe care le-am vazut pana acum... cat despre CNA... n-are rost sa mai zic:))
|
Re: Alege-ti stapanii cu grija... clip interzis de CNA!
Quote:
|
Re: Alege-ti stapanii cu grija... clip interzis de CNA!
eu am vazut fiecare presedinte, ceausescu, constantinescu, iliescu si base :(
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:35. |
- Copyright 2026 4Tuning