Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   O parere va rog (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/76909-parere-rog.html)

knock 07-05-08 18:07

O parere va rog
 
Ce parere aveti despre fiat brava model mai vechi de prin 2000 e bun ? se merita sami iau unul? piesele daca is scumpe... va multumesc

ionut_cluj 07-05-08 19:07

Re: O parere va rog
 
piese noi gasesti la importatori, dar gasesti o multime de piese 2nd la dezmembrari. Masina nici cand a fost noua n-a fost scumpa la intretinere. Altfel este draguta, arata foarte bine (parerea mea) si e usor de intretinut. E fiabila si tine mult.


All times are GMT +2. The time now is 02:14.

- Copyright 2026 4Tuning