![]() |
O parere va rog
Ce parere aveti despre fiat brava model mai vechi de prin 2000 e bun ? se merita sami iau unul? piesele daca is scumpe... va multumesc
|
Re: O parere va rog
piese noi gasesti la importatori, dar gasesti o multime de piese 2nd la dezmembrari. Masina nici cand a fost noua n-a fost scumpa la intretinere. Altfel este draguta, arata foarte bine (parerea mea) si e usor de intretinut. E fiabila si tine mult.
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:14. |
- Copyright 2026 4Tuning