Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Skoda (https://forum.4tuning.ro/305-discutii-skoda.html)
-   -   Navigatie RNS-510 MFD3 !!????!! (https://forum.4tuning.ro/305-discutii-skoda/76861-navigatie-rns-510-mfd3.html)

bazooka 07-05-08 03:44

Navigatie RNS-510 MFD3 !!????!!
 
Va Salut !!!

Am o O2 RS Cu sistem de Navigatie RNS-510 MFD3 . Problema mea este ca nu mi se vad videoclipurile shi filmele in mers.

Ash vrea sa stiu shi eu daca se poate rezolva aceasta problema prin Diagnoza ? Shi daca se poate pe cine imi recomandati .

Va multumesc .

HaRdHouse 07-05-08 10:48

Re: Navigatie RNS-510 MFD3 !!????!!
 
De ce nu incerci sa te duci la reprezentanta cu ea si le explici oamenilor de acolo care este treaba ?

83-FBJ 07-05-08 12:37

Re: Navigatie RNS-510 MFD3 !!????!!
 
Mda, la reprezentanta poti merge, insa parerea mea este ca in timpul mersului e mai bine sa-ti vezi de condus!!! repet, parerea mea!

HaRdHouse 07-05-08 12:39

Re: Navigatie RNS-510 MFD3 !!????!!
 
Mare dreptate ai .. Mie unul mi se pare o tampenie sa te uiti la filme in masina in timp ce mergi .. Asa cand stationezi si n-ai ce face merge , dar altfel nu...pot aparea urmari grave

vitezomanul-gica 13-05-08 16:49

Re: Navigatie RNS-510 MFD3 !!????!!
 
Nu o sa poti.
Cei de la service cel putin nu o vor face.
E facuta in asa fel...(Cel putin dvd-ul meu) .. ca atunci cand tineam frana de mana ridicata sa mearga partea video ! Pana la urma tot ce a trebuit sa fac a fost sa trec contactul pe direct.
Poate doar sa ai noroc sa dai de un baiat intelegator .. p-acolo ..care vrea niste banuti in buzunar.. sa-ti faca treaba asta.. !

HaRdHouse 13-05-08 16:51

Re: Navigatie RNS-510 MFD3 !!????!!
 
Dar pana la urma asta le este meseria si sunt obligati sa o faca .. Toti vor numai spaga

sticla_betiva 26-05-08 10:05

Re: Navigatie RNS-510 MFD3 !!????!!
 
este o masura de siguranta a navigatziei din fabrica de la Skoda !!! ;)


All times are GMT +2. The time now is 20:34.

- Copyright 2026 4Tuning