![]() |
cumpar amplificator (nou)
cumpar amp care sa dea 1000-1300w RMS/ 2 ohm sau 1800/2000w RMS/1 ohm (asta pt ca nu stiu pe cati ohm sunt bobinele subului)
modelu la care ma gandeam este Hifonics XX Hercules astept oferte de amplifuri serioase (nu pyle, boss sau mai stiu eu ce firma de genu) :arrow: |
chiar nimeni nu stie de asa ceva ? un magazin ceva ... persoane care aduc de afara ... parca era plin acum cateva luni ...
astept in continuare up |
Crazi ca un Audison VRX 1.500 te-ar satisface ?
560W in 4 ohmi 1080W in 2 ohmi 2000W in 1 ohm Vezi info la www.audison.com. VRX este gama High-End a lor si este frecvent participant si castigator la diverse campionate de sunet ! |
fuscobal ti-am dat prv ... vad ca nu ai mai zis nimic ... deci ...
UP :arrow: |
| All times are GMT +2. The time now is 13:43. |
- Copyright 2026 4Tuning