Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Bicicleta magellan de trial (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/7671-bicicleta-magellan-trial.html)

sil4tuning 30-08-05 07:41

Bicicleta magellan de trial
 
9 Attachment(s)
Cadru Tucana 2003 Jante Rhino dubla cu nituri tu silent de 36 schimbator shimano DeoreXT V Brake paralele XT shimano spate XT R fata potc accor 2 spate una fata angrenaj shimano scut Briza furca fata al. nichel cauciuc fata spate Maxis cuvete Bike Positive pipa bike positive maneta secventiala 8 vit. pedale Welgo
Nu stiu daca intereseaza pe cineva bita este a unui prieten incearca sa scape de ea poate auziti si voi pe cineva care vrea ..noua este peste 20 de mil vrea pe ea 11 000 000

sil4tuning 05-09-05 18:53

up

sil4tuning 06-02-06 06:02

1000 RON hai urgent ....nu vreau sa ma repet sa va spun cat a costat de noua ..

god2me 08-02-06 16:40

OF! se pare ca pe aici nu prea stie lumea sa se dea pe 2 rotzi! Super bicla la super pretz! Bafta la vanzare!

fanete 08-02-06 23:23

beeei toti care nu aveti masina luati bicla asta ca e jmechera rau
pentru toti necunoscatorii: asta e tuning de bicicleta :)
foarte tare bicicleta face mult mai mult, cu atit vroiam sa o dau eu pe a mea care era putin mai slabutza , dar nu am maii dato ca ... poate oi mai face si eu cate o tura si cu bicla... prima mea iubire :)

bafta la vinzare

sil4tuning 09-02-06 05:35

ms ...bicicleta este cu adevarat foarte tare ......cine stie cunoaste :wink:

AleXXL 09-02-06 21:49

bijuterie...
am shi eu ceva asemanator...
pacat sa o dai ...
o pastrezi asha...ka 'prima iubire' cum a zis cineva de mai sus :D:D:D

sil4tuning 17-02-06 18:09

up :?

MihaiPloiesti_3al 27-08-07 11:18

Re: Bicicleta magellan de trial
 
bah sunt interesat da un id de mess

Veve 27-08-07 18:13

Re: Bicicleta magellan de trial
 
Ca fost biker iti zic ca nu face mai mult de 6 mil... Componentele sunt modele vechi de cel putin 3 ani.. iar cu schimbatorul ala (de pinioane) nu stiu ce trial poti face... in fine... considera-l up...

MihaiPloiesti_3al 28-08-07 01:31

Re: Bicicleta magellan de trial
 
ms............................

Mendex 28-08-07 20:43

Re: Bicicleta magellan de trial
 
bicicleta s-a dat de mult. e thread din 2005


All times are GMT +2. The time now is 06:03.

- Copyright 2026 4Tuning