Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   Adunare pentru un motorist (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/765-adunare-motorist.html)

coxanelu 23-03-04 23:47

Adunare pentru un motorist
 
1 Attachment(s)
Nu stiu unde sa postez multumirile mele ptr ce ati facut voi, multi \"masinisti\" ptr unul dintre \"noi\", motociclistii, asa ca l-am incadrat la evenimente, kiar a fost un eveniment ce ati facut baieti ( cel putin ptr mine), nu as fi crezut ca exista legatura asa stransa intre \"voi\" si \"noi\" dar in seara asta am primit o \"palma\" cum ca m-am inselat.Trebuie facuta dreptate in cazul acesta, sint sigur ca vb in numele multor motoristi cand spun ca ne-am simtit un pic mai bine cand am vazut ca sinteti alaturi de noi

Va multumesc

TNos 26-03-04 09:16

acum vb si eu in numele nostru,al masinistilor,sincer ne pare rau ca a trebuit sa se intample asa ceva pt a se vedea unitatea dintre noi...de acum inainte sper ca referirile se vor face la \"NOI\",motociclisti si masinisti la un loc...pt ca asa cum s-a vazut unitatea exista...trebuia aratata de mai devreme...DUMNEZEU SA-L IERTE...SI DUMNEZEU SA NE AJUTE....

Sufletzika 08-05-05 01:30

offff.. eu ce pot sa zik.. decat ca am iubit aceasta persoana timp de 4 ani incontinuu si o iubesc si acum.. imi aduk aminte cu lacrimi in ochi.. ziua de 21 martie.. cand ma sunat un prieten comun si mi`a zis de nefericitu incident.. am lesinat si nu am mai stiut de mine.. ma bucur ca voi \"masinisti\" si \"motociclisti\" sunteti uniti.. ziua de 23 martie nu am sa o uit niciodata.. cand v`am vazut asa de multi si asa de uniti..!! Va multumesc in numele lui Roro.. stiu ca a fost si va fi mandru ptr ziua aceea!! Singurul lucru care mi`l doresc acum.. e sa il mai vad inca odata.. mie dor.. mie fff dor de el :((((((((((( !! Te Iubesc si TE VOI IUBI MEREU Ratzoi!!!!!

micutzu_mrc 08-05-05 04:22

RORO
 
Imi pare rau pt. RORO nu pot spune decat ca il cunosteam foarte putin pe acel om.Toata nebunia facuta la inmormantare lui RORO cu masinii si motociclete in mare parte imi apartine era sa imi fur in seara aceea la Pescarus de la seful jandarmerie 1000 000 00 de milioane amenda o contributie importantanta a mai avut si FLORIAN ,nea MARIAN,ETC. Am oprit de curand la locul unde a murit RORO si am aprins o lumanare si nu mam abtinut sa nu plang mai ales ca de curand si eu mi am pierdut tata l,sper sa le fie ma i bine acolo sus .

orlando 17-05-05 21:17

imi pare sincer rau ce s-a intamplat si kiar e cutremurator si ptr un pushti de 16 ani ptr ca imi dau seama cat de mici suntem in fatza celui de sus...si sincer in Romania nu putem spune ca respectam motocilishti cand eu vad ce priviri au cei din mashini ptr motociclishti...in afara sincer e altfel exista respect unu fatza de celalalt nu ca la noi daca esti pe motor te baga pe trotuar!Sincere Condoleantze!!!!!!!!!! :cry:


All times are GMT +2. The time now is 11:40.

- Copyright 2024 4Tuning