![]() |
cabluri rca
salut, vreau sa achizitionez niste cabluri rca mai bunicele atat estetic dar nu mai important decit calitatea semnalului transmis si nu stiu ce sa iau. care ar fi mai bune? stinger, audison, dietz, alfatec sau aurix? va rog sa spuneti ce plusuri si minusuri ar avea fiecare.
|
Re: cabluri rca
aurix,dar sunt scumpe
eu am dietz berlin si sunt f multumit dar tot scumpe sunt si astea ia ce gasesti dar sa nu iei IEFTINE RAU |
Re: cabluri rca
pai d-alea ieftine am iar aurix nu prea sint de gasit.
mai astept ca altceva nu am de facut. |
| All times are GMT +2. The time now is 13:28. |
- Copyright 2026 4Tuning