Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Bertone Turbo (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/76253-bertone-turbo.html)

FOCUS_on_FORD 01-05-08 11:49

Bertone Turbo
 
10 Attachment(s)
Z20LET, EURO 4; CUTIE MANUALA 5+1; GEAMURI ELECTRICE FATA; OGLINZI ELECTRICE INCALZITE; SERVO-DIRECTIE; 4 AIRBAGURI; AER CONDITIONAT; TRAPA; PILOT AUTOMAT; COMPUTER BORD (info display - inclusiv senzori la lichide, frane, lumini); JANTE ALIAJ; PROIECTOARE; TAPISERIE PIELE; INCHIDERE CENTRALIZATA; ALARMA;


CARTE SERVICE completa. In Romania din iulie 2007 - 113.000 km. Revizie simpla la DiBas - toate filtrele + ulei CASTROL EDGE, ambreiaj sport SACHS.

La 125.000 km - revizie la Gold&Platin:BUCSE+PIVOTI+CAPETE DE BARA+BIELETE+DISTRIBUTIE+POMPA DE APA-Costuri totale 1200E.

Toate interventiile sunt consemnate in cartea de service. Pentru toate exista garantii si facturi.

JANTE MAM NUVO(750E) + anvenlope Goodyear EAGLE F1(500E), rulate 1000KM, cu garantii si facturi.

Pretul cu jantele MAM + anvelope vara GY + jantele originale Opel + anvelope de iarna PIRELLI -10700.

Pretul cu jantele originale Opel + anvelope de iarna PIRELLI - 10.000

Telefon: 0723.259.645

Nota moderator: Topicul se ridica in pagina o data la DOUA zile.In caz contrar,topicul se inchide,din pacate:(.
Multumesc

tavy 01-05-08 23:13

Re: Bertone Turbo
 
salut,
ce an de fabricatie are?
merci

FOCUS_on_FORD 02-05-08 09:21

Re: Bertone Turbo
 
Quote:

Originally Posted by tavy (Post 1509992)
salut,
ce an de fabricatie are?
merci

XI.2001....

daniii_86 03-05-08 16:07

Re: Bertone Turbo
 
sal vrei un fiat punto full din 2005 si un kavasaky ninja xz-7r 180 cai modificat pe el ??

FOCUS_on_FORD 03-05-08 16:21

Re: Bertone Turbo
 
Quote:

Originally Posted by daniii_86 (Post 1512611)
sal vrei un fiat punto full din 2005 si un kavasaky ninja xz-7r 180 cai modificat pe el ??


Nu, multumesc. Banii sau un alt Bertone turbo. Pentru cei interesati, mai am un thread pe forum in care exista o oferta de cumparare pentru un Bertone.

coni 03-05-08 16:32

Re: Bertone Turbo
 
fra nu inteleg vrei la schimb un alt bertone
de ce ? cine crezi ca si schimba masina pe una la fel
asta ce are

daniii_86 03-05-08 16:39

Re: Bertone Turbo
 
asta vroiam sa intreb si eu miai luato inainte..:D si ce e mai ciudat ..dai masina cu 100 de dotari in + cum ai zis pe una identik da stok hmm :-?

FOCUS_on_FORD 03-05-08 17:13

Re: Bertone Turbo
 
Quote:

Originally Posted by coni (Post 1512653)
fra nu inteleg vrei la schimb un alt bertone
de ce ? cine crezi ca si schimba masina pe una la fel
asta ce are

Quote:

Originally Posted by daniii_86 (Post 1512665)
asta vroiam sa intreb si eu miai luato inainte..:D si ce e mai ciudat ..dai masina cu 100 de dotari in + cum ai zis pe una identik da stok hmm :-?

E foarte simplu: vreau una mai tanara, cu mai putini kilometri si cu mai multe dotari. De ce caut un anumit nivel de echipare? Cred ca pentru asta chiar nu sunt necesare alte explicatii. Masina mea este stock, singurul "tuning" fiind reprezentat de jante. Pe de alta parte, nu suport sa nu am o masina in perfecta stare de functionare, chit ca intentionez s-o vand sau nu. Atata timp cat imi apartine, masina mea trebuie sa fie perfecta. Nici pentru asta nu consider ca trebuie sa dau explicatii. Iubesc masinile, imi iubesc masina si sunt un fan al acestui model. Sunt convins ca intelegeti cel putin acest aspect. In mare, cred ca problema la masini se pune in mod similar cu problema la femei: pe masura ce inaintezi in varsta, incep sa te intereseze cele mai "tinere" si "cu mai putini kilometri". :)

FOCUS_on_FORD 05-05-08 10:07

Re: Bertone Turbo
 
Inca valabil.

FOCUS_on_FORD 12-05-08 14:10

Re: Bertone Turbo
 
Up.......................

FOCUS_on_FORD 14-05-08 13:48

Re: Bertone Turbo
 
Up Up Up Up...

FOCUS_on_FORD 27-05-08 20:15

Re: Bertone Turbo
 
sus............

medellin 16-06-08 15:54

Re: Bertone Turbo
 
la pret se mai umbla?

FOCUS_on_FORD 17-06-08 18:43

Re: Bertone Turbo
 
Quote:

Originally Posted by medellin (Post 1594604)
la pret se mai umbla?

Fireste, discutam, negociem.


All times are GMT +2. The time now is 19:35.

- Copyright 2026 4Tuning