![]() |
Battle ** BASU vs Soricel
3 Attachment(s)
Vot :
1. calitate 2. grad dificultate 3. look (dupa gusturi ) Pls bagatzi shi comentarii :wink: |
deci nu mi-a placut fata care era pusa acolo
si la basu e ceva ce nu imi place dar dintre cele 2 a luio basu imi place so daia l-am votat pe basu |
ok sa fiu scurt si la obiect...
la masina ta soricelule nu-mi place: 1 farurile au culoarea alb-negru? pai si de stopuri nu te-ai atins? si bara spate e stock... 2 grila fata si partea cromata din jurul geamurilor trebuia sa o lasi cromata(zic eu) mai ai si niste greseli si la geamuri... 3 gentile au o reflexie prea puternica(in afara de faptul ca nu stiu ce reflecta) parca ar merge altele :P 4 in loc sa tragi de prag si sa il maresti... mai bine puneai altul 5 bara fata... hmm.. e draguta... dar atunci cand ai luat-o de la alta masina ai luat-o cu tot cu umbra... 6 capatzana aia pusa pe masina... cred k se putea si mai bine... adica ... sa fie mai real 7 domnisoara pusa este kam mare... tinand cont k sta langa un seria 7 cam asta e ce am remarcat eu... 8) in schimb imi place culoarea :lol: oricum respect soricelu pentru ca macar AI incercat :? |
heloo .. aici era vorba de mashina nu de fata :P dak tu votezi pt fata .. treaba ta .. nu e problema ca shi eu pe basu l-as fi votat .. da baga comentarii mai serioase
|
basu greselile tale :
1 spoiler stramb 2 spoiler taiat aiurea 3 partea de sus nu ai vopsito complet 4 genti originale .. 5 la genti ai pus efectu ala cum ca ar starlucii .. eu nu prea cred ca ala ar stralucii in halu acela .. la cat is de mate 6 gentile cum le-ai marit .. le-ai tras peste caroserie 7 pragu in partea stanga trebuia sa il faci putin cu \"skew\" 8 intercooleru iara shi acela e stramb rau 9 eleronu acela crek e prea mic pentru un asa model .. shi e numa jumate 10 farurile mele alb negru ? dapai geamurile tale ? destul .. am vrut sa iti arat ca nu sunt singurul cu greseli multe ;) |
am votat cu basu pt ca masina lui e mai agresiva , mai bine realizata , jentile pica mai bine , per ansamblu a lu basu da bine , de data asta soricelule :? ai scos ceva mai slab :D
stiu ca parea tolomac basu da ne-a dat bomba cu alpina asta :) desi pe site ne-a rupt in doo cu paint-ul :)) soricelule geamurile lu'basu nu sunt ca alea stock si sunt mai inchise , dar le-a facut mai bine decat tine , ai enumerat acolo greselile alea dar :| cu toate cele a lui e mai buna si acuma VA ROG sa nu va punetzi prietenii sa va voteze pls :)) |
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
BASU : deci alea nu sunt geamuri fumurii...ala e desaturate :) head up display e facut aiurea..pe langa faptul ca e lipit de stalp mai e si \"plin\" adik el tre sa fie cat mai transparent...adik sa se faca numai cifrele si indicatorul...intelegi tu..sper ... contunui cu capota...acolo scrie ca e din carbon .... NU SE VEDE :) aia nu e capota din carbon nici intr`o mie de ani....frumoase faruri...no comment!!!! spoilerul fatza e VARZA :)e decupat stramb ...intercooler`ul e si ala stramb...VARZA :) si ce cauta M7 ala acolo ?? :) la jenti e OK ..prag OK eleron OK .....paintjob cu defecte :)...vezi ca ai uitat sa vopsesti stalpul din stanga...acum...scoate stralucirea aia la jenti ca nu e soare deloc in poza :) si inca ceva :) E MASINA DE LUX....CUM INTRA ALA IN SPATE ?? :) NU MERGE COUPE!!!!!!!!si eleronul ala n`are ce cauta pe masina....!!!!!! SORICEL : prea negre geamurile laterale..se vede ca`s facute in paint :D buna ideea cu faruri alb negru se vede super...spoilerul fatza arata ok ..mai bine decat ma asteptam..bube pe la jenti :) bube destul de mari :)pe langa faptul ca ce e in stanga e si in dreapta....mai si stralucesc :) si yo ma repet...nu vad soare :) ..pragul nu`l vad sticker`ul ala n`are ce cauta pe masina....cam atat :)...subtil dar frumos...!!! votez cu soricel.... |
@blowwind ai votat cu soricel din prietenie ? :P
pei a lu basu man are mai multe modificari , soricelu i-a pus spoiler-ul fata + jenti + geamuri mai inchis e si un prag alungit stock ! pe cand MR. Paint Basu a pus mai multe pe ea , si se vede ca e mai muncita ... eu raman la parerea mea ... de data asta basu e mai bun ca soricelu :| HARD 2 BELIVE BUT TRUE pt k sincer sa fiu nu credeam ca o sa-l votez pe basu |
bai razak .. tu ai ceva cu prietenia .. ce prietenie ma ca nci nu il cunosc pe blow .. numa de pe 4tuning .. ba sa mai bagam ca mai demult ma shi certam cu el
shi nu mai zicetzi de gentile mele .. ca basu nici makr nu a pus .. |
Re:
Quote:
si inca ceva...daca vrei iti fac yo o masina si pun de toate pe ea...adik spoilere prag eleron ...tot ce vrei....dar le decupez stramb ...sa vad ce zici :).... degeaba pune multe daca le pune prost....si faza cu coupe sau M7 sunt PENALE :) |
@blowwind
1 cine a zis ceva de gemuri fumuri ? :) 2 daca te uiti mai atent si compari cu poza initiala... headup disply nu e LIPIT de stalp... 3 UNDE scrie frate k capota e din carbon? pm scrie mare FIBRE GLASS BONNET se vede si motorul prin ea dao dreaq 4 ai ceva importiva uni M7? de ce sa nu mearga ma coupe in privinta faptului k este M copupe si k are eleron pe spate... gusturile nu se dicuta :lol: |
faza cu M7 se numeste KITCH in gusturile mele........head up display sustin in continuare ca e foarte lipit de stalp...regret gresela cu frobra de carbon...n`am fost atent .. nu merge coupe pt ca e limuzina...nu stiu daca inteleg ce vreau sa zic prin asta...
CONTEAZA DE LA CINE E VOTU ?? daca n`a vrut sa`si exprime parerea problema lui..... |
Re:
Quote:
|
nu mai comentez nimic... sa vina alti mai tari decat noi in vt sa isi spuna parerea :shock:
edit: ma refer la tng golftuning dadi si mai sunt... se stiu ei :) |
| All times are GMT +2. The time now is 16:47. |
- Copyright 2026 4Tuning