Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Pitesti (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti.html)
-   -   Vand volan MOMO Corse!... (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti/75764-vand-volan-momo-corse.html)

CocoT 28 24-04-08 17:40

Vand volan MOMO Corse!...
 
1 Attachment(s)
Vand volan MOMO Corse MADE IN ITALY + Butuc MOMO!... Astept oferte sau schimburi cu accesorii auto!... Motivul vanzari e ca nu il pot scoate pe cel vechi de pe masina!... :cry:

CocoT 28 28-04-08 22:07

Re: Vand volan MOMO Corse!...
 
UP!... Schimb cu woofer sau cd-auto!...

AG 80 BBI 05-05-08 13:10

Re: Vand volan MOMO Corse!...
 
volanu e ok arata bine dar trebuie sa gasesti pe cineva care sa stie sa repare micile crapaturi! :(

CocoT 28 06-05-08 11:31

Re: Vand volan MOMO Corse!...
 
NU SE MAI VINDE!... Pt ca l-am montat pe trompeta mea!... Ms!...

AG 80 BBI 06-05-08 22:07

Re: Vand volan MOMO Corse!...
 
atunci poti sa stergi treadu asta...;)

CocoT 28 09-05-08 01:48

Re: Vand volan MOMO Corse!...
 
1 Attachment(s)
Asta era volanul!... Oricum nu se mai vinde!... :)


All times are GMT +2. The time now is 22:01.

- Copyright 2026 4Tuning