Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   LifeStyle & (I)legale & intalniri (https://forum.4tuning.ro/20-lifestyle-and-legale-and-intalniri.html)
-   -   Targu Jiu - un nou oras pe harta curselor ilegale (https://forum.4tuning.ro/20-lifestyle-and-legale-and-intalniri/7569-targu-jiu-oras-harta-curselor-ilegale.html)

ZoliaT 26-08-05 09:51

Targu Jiu - un nou oras pe harta curselor ilegale
 
va atasez un mesaj primit la redactie din partea unui utilizator care a preferat sa isi pastreze anonimatul.

Quote:

Poate vrei sa sti ce s-a intamplat azi-noapte in Tg jiu......
De cateva nopti se dau baietii noaptea dupa miezul noptii, nu cu nenorociri de masini, da' distractia conteaza pana la urma, pe un drum laturalnic de la marginea Tg Jiu-lui.
E ceva super meserias pt un oras asa de mic, ca sa iti faci o idee, cand a venit garda nici nu a stiut cum sa ne ia pt ca nu e pregatita pt actiuni de genul asta.
Toti baietii care conteaza din Tg jiu au fost acolo;pot sa zic ca orasul s-a mutat practic acolo.
Am remarcat o bora tunata de 116cp dusa la 147cp si o honda civic de 1.5l de 116 cp.Restu umplutura....
Partea cea mai frumoasa a fost cand a venit garda: am fost anuntati cu 30 sec inainte si toti au fugit in tromba, cred ca iti imaginezi si tu.

Al3xius 26-08-05 11:44

am auzit si eu povesti despre bora aia din Tg Jiu ...

a fost cumva si o leganza visinie ? ca tipul cu leganza mi-a zis ca s-a dat cu bora aia si ca i-a dat-o rau :lol:

baubau99 27-08-05 20:51

cine are mashina ii shi da....

Hondarul 29-08-05 22:08

caterinca mare... nu stiu de ce ne miram ca acum si in Adunatii Copaceni baiatul primarului are cel putin un M3... suntem in romania fratilor, tara tuturor posibilitatilor !!!! :lol:

the_best_dhs 12-11-06 23:03

Re: Targu Jiu - un nou oras pe harta curselor ilegale
 
Da , eu sunt din Tg-Jiu .Si stiu cum e .Mai sunt si doua Skode tunate rau :Octavia si o Fabia .Un VW golf 3 misto .....etc .

B.v.L 13-11-06 01:49

Re: Targu Jiu - un nou oras pe harta curselor ilegale
 
Hondarul aici ai cea mai mare dreptate .. cine a zis mai ca romania ii tara de saraci s`a inselat amarnic .. :)

AcSchnitzer 13-11-06 08:24

Re: Targu Jiu - un nou oras pe harta curselor ilegale
 
Am fost si eu prin Aprilie si m-am dat cu baietzii din Tg-Jiu...
Pe dumu ala laturarnic.. cred ca e Centura.. pe la benzinaria aia :)

M-am dat cu un ursuletz.. (eddy era proprietarul-am intzeles ca nu`l mai are). Oricum au fost super baietzi.

Masini pe-acolo am mai vazut.. oricum.. Un Audi TT portocaliu.. cu un body kit.. super.. si un Fiat Coupe verde deskis.. frumos foc.. , un M3.. masinile erau prin oras.. nu la ilegala.. Baiatul cu M3-ul avea ceva masini pe la poarta...inca un BMW si un Mercedes:lol:

O sa ma mai duc pe-acolo .. :D

the_best_dhs 13-11-06 16:06

Re: Targu Jiu - un nou oras pe harta curselor ilegale
 
Tg-jiu....Vazui azi un Audi A4 Coupe tunat de n-am vazut nici in filme .Cu numar de Bucuresti !!!!

3SGE 15-11-06 20:58

Re: Targu Jiu - un nou oras pe harta curselor ilegale
 
a4 coupe ? :D

Zerofast 16-11-06 15:53

Re: Targu Jiu - un nou oras pe harta curselor ilegale
 
Quote:

Originally Posted by 3SGE (Post 624214)
a4 coupe ? :D

sigur ala cabrio ;) e singur a4 coupe ;)

the_best_dhs 16-11-06 16:42

Re: Targu Jiu - un nou oras pe harta curselor ilegale
 
Da,e sigur A4 cabrio .Era super tare !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bogdan_ozzy 18-12-06 14:44

Re: Targu Jiu - un nou oras pe harta curselor ilegale
 
mda .. am fost si eu pana la tg jiu in 12.07.2006 si eram intr-un golf cu un prieten .. si numai aud dintr-o data vreo 4 masini ambalate.. am crezut ca-i razboi cand am auzit asta si cand am ajuns acolo ... 4 golf-uri 3 si o Octavia care nu aveau somn si au trecut la treaba ....... fain farte nu ma astptam si la tg jiu sa inceapa sa se-ntreaca

DolusD 18-12-06 18:40

Re: Targu Jiu - un nou oras pe harta curselor ilegale
 
sunt numai masinai adevarate in tg-jiu care fac senzatzie pe strazi, avem fiat coupe preparat , a4 preparat , evo 9 , a4 dusa la 220+ (aczu`) + alte masini ! ilegale se fac de mult langa tg-jiu (numa yo am participat de peste 20 de ori ) si nu vine politzia , credeti-ma k m-am dat de 6 ori fara tobe pe ea si nu o venit a draq politzie pe acolo si nici nu vine ! e pe drum national , dupa ora 22:00 rar mai trece cate o masina , e loc de 800 m in linie dreapta , nu e nici o groapa etc.....

DolusD 18-12-06 18:42

Re: Targu Jiu - un nou oras pe harta curselor ilegale
 
Quote:

Originally Posted by the_best_dhs (Post 621030)
Tg-jiu....Vazui azi un Audi A4 Coupe tunat de n-am vazut nici in filme .Cu numar de Bucuresti !!!!

e audi lu goeru , o fost super tunat (desene pe el , mask cum are bugatti , etc....) acuma e alb si e de n ori mai tare k prima data , tipu mai are si un corvette cu nos pe el

Vladz 20-12-06 22:21

Re: Targu Jiu - un nou oras pe harta curselor ilegale
 
deci se anunta un oras competitor :)


All times are GMT +2. The time now is 01:26.

- Copyright 2024 4Tuning