Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Vacante de neuitat! (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/7558-vacante-neuitat.html)

alex_maxx 09-08-05 23:56

Vacante de neuitat!
 
Mi-a venit o idee apropo de vacanta pe care a petrecut-o Santos in Spania asa k am facut topicul asta :) sper k titlul spune tot...povestiti si voi aici puneti poze comentati....o vacanta de neuitat pe care ati petrecut-o anul asta ...acum un an..2....sau o veti petrece pe viitor

P.S:nu o sa tolerez posturile de genul..\"ce marfa\"...\"super\" sau alte interjectii asemanatoare sau comentarii care vor duce la abaterea de la subiect!! Multam ...si sper sa intelegeti!!
...si cum aveam si eu un mic rezumat al minivacantei mele la mare....:)....bafta la scris!!

Am fost in Costinesti :)
A fost cea mai tare vacanta de pana acum..adik cel mai tare concediu :) am stat 4 notpi si am schimbat 2 cazari de la prima ne-a dat afara dupa 2 nopti din cauza ....va dati si voi seama :D...haos ce a fost si am fost 4 baieti.....bine k acolo ne-am intovarasit cu inca 6 din Galati + unii din Satu Mare ne-am facut brigada :D si am facut haos,discoteca ,fete :wink: super tare ....am fost cazat langa Calibra aia Rosie cu super paintjob :) am vb cu proprietarul {el a vopsit otate cele 4 calibra de BH (cred k le stiti)} ...k ne-am dus sa vedem masina de aproape :) si ne-am dat la vb mai era cu un tovaras cu o astra ...care o sa fie o mare surpriza cum o sa arate nu va spun....dar ce am vazut in porbagaj WOW!! .... super tare a fost!!..... in 5 zile am dormit 20 ore total si \"treaz\" nu am fost niciodata! :P ...super tareeee!! am beut de cand am plecat pana am ajuns inapoi in Bucuresti in fara casei :D

De vreme nu mai zik k a fost super cald ..Luni cand am plecat a inceput furtuna de nisip poate ati vazut pe la TV in rest doar sambata noaptea a plouat ...parca..

De fete nu mai zik...ne-am facut si prietenie pe acolo ..super tare!!
Baie noaptea..baie la rasarit...am sarit de pe epava ...ce sa mai zic am facut tot ce se putea face..

EvLSant0S 24-08-05 17:20

9 Attachment(s)
schimband un pic subiectul ..
cateva poze din Spania ..
Terra Mitica si etc.
si avem asa....

poza nr 1 :
o nenorocire gen ciocanele ... care .. te da dintr-o parte in alta. . si in acelasi timp .. .tot cercul ala din mijloc ... se invarte ..
E SENZATIE !
de sus ..... unde te urca dracia .. .vedeai meditarana ... super tare


3:Terra Mitica - Montagne Russe sau cum mm s-o scrie ... o alta nenorocire ... din lemn ... cel mai mare montania ruse din LEMN .. din vestul europei ..
m-am dat... iti rupe plamanii in tine .. ficat . stomac .. tot


4:te urca la vreo 5 metrii si iti dadea drumul , aproape pe verticala .. super tare... te facea fleoask :P

5: Mediterana ... - Benidorm .. superb !

6: na ... trebuia .... nu ? :)

7: 2 prieteni ... in Tizona ... un motania ruse pe care o sa-l vedeti in poza urmatoare :D o nenorocire .. .mai grav decat ala ... de lemn , mult mai grav

7:Asta cam sa vedeti cam cat de mare era Montania rusele de lemn ... :D

8:Tizona ... GRAVA RAU DE TOT
coborai .. si nu mai stiai pe ce lume traiesti , toata calatoria dura 37 de secunde ... superbe secunde :D

9: PISTONUL ..... una dintre cele mai mari atractii ale parcului ..
e ceva de genul .. te urca .. pana la etajul 11. .... te tzine acolo .. NU STII cate secunde .. poate sa te tzina un minut .. poate sa te tzina 2 secunde .. admiri privelistea... mediterana ... si etc. e si la un moment dat ... BUF !! o iei in jos .... e ca si cum ai cadea de la etajul 11 ... iar la etajul 3 ,te-ar astepta o mare plasa.. care te opreasca ... ceva de genul ... oricum ... inimaginabila sensatzia ...

EvLSant0S 24-08-05 17:25

5 Attachment(s)
part 2:

1: interesant nu ?
2: si mai interesant nu ?
3: un audi sexos
4: pfff ... o tipa .. de acolo .. a fost super interesant .. priviri priviri .. deja cand eram la intrare in parc... facea cu mana ... plm ... chestii care te cam dau peste cap :) oricum frumusica tipa , avea acel ceva
5: nu ? :P

EvLSant0S 24-08-05 17:49

9 Attachment(s)
part 3
bautura...
si masini :D
1: Pfff.... eram pregatiti .. ptr ce e mai rau ... in 2 saptamani ... era gol ... locul in care stateau \"bijuteriile\" astea :(( :P :D
2: la paja
3: la plaja
4: tot acolo :)
5: :D no comment
6: Am iubit sticla aia ca pe ... pfff :(( la 2 zile ... era goala :( , :P :D
7: Na ... trebuia s-o fac si p`asta ... :P
8: pe asta CHIAR ca trebuia so fac :))))
9: ....

minirally 24-08-05 17:55

pe dracu depinde de zone..am fost in barcelona..in andorra..in lloret del mar..si etc..numai muuuuu...nu fac nimic..da ma simt mai bine.. :lol:

EvLSant0S 24-08-05 23:55

8 Attachment(s)
:roll:
am vazut multe peste ...
anyway ..
part 4.

a: plm .. vedeam pamantu rotund .. senzatie .. goluri de aer.. turbulente ..
bine ca n-a picat :)

b: marfa , nu ?

c: details

d: details

e: damn .. asta da talon la cauciuc ..

f: nu ? :)

g: un parc... frumos foc ... plin de pasarele.. \" \" :D

h: 8 DIN 10 MASINI ! acolo ....
sunt LOVITE , zgariate ... sunt PILAF la condus .. la parcari ...
ei o parcare cu spatele o fac pana muta masina din spate ... cu cativa centimentrii de abia atunci baga a 1`a ... si o pun paralel cu bordura.. vorba vine paralel :)
anyway ... buni soferi
mor de ciuda ca n-am apucat sa filmez.. o faza deasta .. o parcare.. bai nene ... toti asa parcheaza.. cat s-o zgaltzane putin p`aia din spate ..
merg pe principiu :\"dai pana face poc .. \" :) haioase rau fazele astea

spania frate: aici stateam ... pfff prea frumos ..

EvLSant0S 25-08-05 00:21

9 Attachment(s)
part 5:

A: 2 BLOCURI ... cititi bine .. BLOCURI .. nu hotels.... blocuri tata.. in care stau spaniolii ... aia care vor .. inchiriaza apartamentul la .. 1000 de euro pe saptamana ... si etc. marfa rau combinatia .. o fi bine sa iesi pe balcon .. sa stai la 11 , sa vezi mediterana ?

B: o fi frumos atunci cand scoti cainele la plimbare... el sa faca pishu pe un palmier ? :)

C:o fi frumos ? sa ai asa vedere de la balcon ? nu blocuri gri .. gunoaie .. tigani .. cainii strazii .. si etc ?

D: si daca nu-ti place .. ai urmatoarea alternativa .. te duci pe celalata terasa.. si vezi .. ce vedeti in poza ... ..

E: avem asa... 2 chestii ... 1: muntii ... superba priveliste ..
2: uitati-va la soseaua aia .. :D
toata spania e un fel de ... magheru .. ana ipatescu .. kiseleff... nu vezi groapa bai nene ...

F: Numai asa ceva vezi .. .in dreapta MUNTII ... in stanga Mediterana ..
HEAVEN :)

G: asta m-a cam dat pe spate ... uitati-va bine la muntele ala. .. e o fatza de om in pana mea .. marfa ..

H: la asta ... comentariile nu isi au rostul .. analizati bine poza :)

Y: 5 din 10 masini ... de acolo ... au stopuri clare ... ei le zic lexus .. si jante .. alte jante decat cele stock ...

EvLSant0S 25-08-05 00:37

9 Attachment(s)
part 6:

cand om vedea bla bla.jpg : intrarea de al terra mitica .. :D

imensitatea.jpg: ala e UN sfert DIN PARC ! marfa NU ? :)

kaboom.jpg : dracia aia din alt unghi .. :)

nici aici nu era coada.jpg: eh .. vedeti barile alea? alea te plimbau pe acolo .. cat sa .. incapa toti aia de acolo .. si stateai o ora jumate :) ca sa te dai in barci :P

nici nu era coada.jpg: o parte din coada... :) si era 12 .. la 10 se deschisese parcul :)

nu era coada deloc.jpg: o alta parte din coada... :)) era nenorocire acolo

nu-s bune spanioloaicele.jpg : Da ma nene ! Daca minirally zice ca nu-s bune .. sunt grase toate si etc. asa sa fie ... insa pe mine nu m-ar deranja MILKA/FULGA ASTA DIN POZA ...(e vba de tipa in roz) e vreunu pe care l-ar deranja o milka/fulga din asta ?

Terra Mitica.jpg: ...

X.jpg: dupa cum spuneam .. jante peste jante ..

EvLSant0S 25-08-05 00:57

Re:
 
8 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by \"SpeedeR\"
mai pune poze k femei k vad k au \"priza\" la public :D :D cele mai downloadate...

tare pe akolo, nu?!

tare ?! ... putin spus mane ..
dupa ce mai pun cateva poze .. vreau sa scriu o scurta poveste ...
sa va faceti o idee .. despre .. EI ..

A - nebunii p`acolo ...

B - same thing ..

C - asta vedeai .. plimbandu-te prin parc...

D - Asta ... era SMECHERA RAU .. chestii mici dar de efect.. te dadeai noaptea... in barci :P barci care se invarteau ... pe un traseu interesant .. cu cascade and shit ... e ... cand ziceai ca ai scapat de apa .. ca nu te mai face fleoask ... uita-ti stropii de apa .. erau niste aparate sus .. de unde trageai cu apa , aia din grupul tau , care nu se dadeau in dracie , bagau un euro in aparat... si te faceau fleoask :D si te intrebai ma cine mama dreaq ma uda ... fiind noapte nu vedeai si etc. romani fiind , incepeai sa-i iei la pwla p`aia care trageau ... ca dupa aia sa realizezi de fapt ce se intampla ... super tare !

E - dupa cum va ziceam ... astea-s aparatele ... ma udat unchimiu de m-a distrus ... eram fleoask cand am iesit :(

Deci .. in terra mitica .. dai 30 de euro .. la intrare .. si te dai in CE vrei tu din parcul ala, de cate ori vrei tu , si etc. pffff MERITA !

cea mai cea.jpg - Deci ... nu am putut sa-i fac un *** de poza .. mai mult simbolic .. sa-mi aduc aminte de ea ..
o tipa ... bai nene ... frumoasa... cum n-am vazut in viata mea .. deci .. atat de frumoasa.. de ... plm .. n-am cuvinte.. pur si simplu n-am cuvinte, am schimbat 3 cuvinte in enfleza cu ea ,doamne ce voce . . ce .. ochi .. ce par .. ce .. ce tot ... mult prea tare tipa .. :) se plimba ... la 1 noaptea ..pe acolo .. singura .. :)

EvLSant0S 25-08-05 01:12

9 Attachment(s)
part 7
cars cars cars

jante stopuri clare ..
exact ce va spuneam ..


P.S: uitati-va la STILO`ul ala galben !
vedeti ce are pe tetiera??
masca din aia de scary movie ..
asa avea si pe scaunu din dreapta si pe scaunul soferului
SE VEDEA PREA PISDA !!!
deci super tare ideea .. de la departare... plm ... chiar aveai senszatia ca. ..
plm .. super tare chestia!

EvLSant0S 25-08-05 01:41

9 Attachment(s)
urmeaza o lunga serie de poze intersante, sau mai putin interesante , voi decideti

9: niste animale ciudate . . :P grase... proaste .. care fac urat.. se chinuiau cate 5 minute sa iasa din apa .. pe uscat :D bine ... una cantareste 1 tona si 700 parca .. ceva de genu :P oricum , haioase

8 ....

7: Trecea rechinu pe deasupra capului tau prin tunel .... :D misto senzatia ...

6: FOCA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

5: Tunelul despre care vbeam ..

EvLSant0S 25-08-05 01:50

9 Attachment(s)
part 9

20: O vanzatoare ... draci prieteni ... o vanzatoare... milka frate... fulga +))

19 una dintre multe reviste :P pe care le-am luat

14: tipa bruneta ... era ... doamne ... ce inger de fata... superba .. dar.. .lipsa blitzului plus zoom ... a facut ca poza sa iasa asa :(( tare rau imi pare ca nu puteti vedea ce-am vazut ... eu ... :( era superba tipa .. normal.. bruneta..

10 : un delfin alb ... frumoasa creatura...

EvLSant0S 25-08-05 01:57

8 Attachment(s)
part 10

nu comentez decat ultima poza ... 21 ...

vanzatoare .... :) ..
uitati-va cat de FULGA / MILKA e ... :)))))))
da? :))
grase ba nene ... urate ... :))))

EvLSant0S 25-08-05 02:03

9 Attachment(s)
part 11

trecem peste masini ... : de-o frumusete rara... tipele .. si .. dotate ..

EvLSant0S 25-08-05 02:05

3 Attachment(s)
part 12 si ultima

un cunoscator ... isi va da seama .. din poze.. de .. dimensiunile ... :)
era tare rau tipa ..


All times are GMT +2. The time now is 13:51.

- Copyright 2024 4Tuning