Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Adunare pe la Campina (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/75524-adunare-campina.html)

negoitacata 22-04-08 14:49

Adunare pe la Campina
 
Cand va aduna-ti o trupa de masini sa veniti pe la Campina mai stam sai noi la un pahar de vorba???

DONU' 22-04-08 18:53

Re: Adunare pe la Campina
 
Ohooo, frumoasa invitatzia voastra.
Promit cu prima ocazie cand e vreme buna ca adun gashca si venim pe la voi.
Dupa Pashte o sa ne vedem sigur! :peace:

tng 22-04-08 18:58

Re: Adunare pe la Campina
 
Quote:

Originally Posted by negoitacata (Post 1496877)
Cand va aduna-ti o trupa de masini sa veniti pe la Campina mai stam sai noi la un pahar de vorba???

varsta ta nu inspira prea multa incredere. te stii cu baietii pe acolo ?

negoitacata 22-04-08 19:19

Re: Adunare pe la Campina
 
Daca varsta mea nu inspra incredere sa-l intrebi pe Droppy(era intr-un tico albastru cu stiker NSL...si inca un baiat cu un opel vectra 1.7td)....... sper ca ca nu-i gresec numele...ne-am intalnim in Ploiesti eu eram cu un baiat cu un Ford Sierra albastru "aranjat".....baiatu cu fordu lucreaza la larry (cel cu loganu tunat)..si e de ajuns sa se auda ca da-ti o fuga pe aici si promit ca o sa se stranga "cateva" masini...va asigur ca nu o sa veniti degeaba..doar sa zice cand o sa va faceti aparitia;)...multa bafta

DONU' 22-04-08 19:23

Re: Adunare pe la Campina
 
Il stiu frate pe baiatu cu Sierra, are muzica de vreo 30 de batoane pe mashina. Mi-a aratat... Cristi, sau cum D-zeu il cheama ca am uitat! Aveam si nr. lui pe-aici.
Il stim si pe Mihaitza DMC, si pe Blizard si pe mai multzi de-acolo.
Pai o sa venim!

negoitacata 22-04-08 19:25

Re: Adunare pe la Campina
 
Pe Lary il sti sigur ca am auzit ca ti-ai pus folie la el.....si am auzit ca masina ta fuge tare:D................Si am aflat ca e in Campina un Polo VR6 dar nush al cui e poate iese si el

DONU' 22-04-08 19:28

Re: Adunare pe la Campina
 
;) ok!
Ne vedem cu sigurantza... Dupa Pashte sigur, sau poate va facem vineri seara o vizita... nu stiu nici eu acum. Sa vorbesc cu baietzii!

tng 22-04-08 19:36

Re: Adunare pe la Campina
 
Nu am spus`o cu rautate NegoitaCata .. dar daca zici ca te stii cu lumea, e ok atunci

shantzu 22-04-08 19:39

Re: Adunare pe la Campina
 
el e baiatul (cel din dreapta) care a venit sambata cu cu sierra albastra , v-am zis de ea ... doar la unii :lol:

negoitacata 22-04-08 19:39

Re: Adunare pe la Campina
 
Stai linistit TNG ca nu ma supar din atata lucru ;).....................Si app daca mai stiti si voi baieti de prin Campina ca poate eu nu-i cunosc

jakal 22-04-08 20:14

Re: Adunare pe la Campina
 
ar fi timpul sa facem galagie si pe acolo....sa nu mai disperam pensionarii de la noi...:))

kraven_4_all 22-04-08 22:38

Re: Adunare pe la Campina
 
galagie am facut destul si prin campina...:).....dar se pare k o sa mai facem :))

cmdbass 23-04-08 00:55

Re: Adunare pe la Campina
 
kravene ...da-mi si mie un bip sau sms daca e...vin si yo cu mucu daca nu deranjam :D

DONU' 23-04-08 01:04

Re: Adunare pe la Campina
 
Ma gandeam sa mergem vineri seara daca e vremea frumoasa.
Adunam cateva mashini si facem o vizita prin Campina. Ce zicetzi???

jakal 23-04-08 01:10

Re: Adunare pe la Campina
 
cred ca merg.....dar nu pot sa stau mai mult de 12 noaptea.....


All times are GMT +2. The time now is 18:48.

- Copyright 2026 4Tuning