Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Botosani (https://forum.4tuning.ro/107-botosani.html)
-   -   BT-99-TOP.............care are poze cu fosta vectra a lui BUMBEX?? (https://forum.4tuning.ro/107-botosani/75454-bt-99-top-poze-fosta-vectra-bumbex.html)

Wilgax 21-04-08 22:21

BT-99-TOP.............care are poze cu fosta vectra a lui BUMBEX??
 
Salut baieti!!N-am mai intrat de ceva timp pe forum.Ce rugaminte am eu la voi.............as vrea sa-mi spuneti dak aveti poze cu fostu opel vectra BT-99-TOP a lui Bumbex................avea neoane albastre.As vrea neaparat niste poze cu el!Care aveti pls give me!!!:oops::oops::oops::oops:

maD_angel 22-04-08 11:38

Re: BT-99-TOP.............care are poze cu fosta vectra a lui BUMBEX??
 
Uite ce rugaminte am si eu :D . NU mai fa la orice thread !!! Nu o zic cu rautate, dar puteai sa ceri pozele aici https://forum.4tuning.ro/107-botosani/26230-vb.html. Bafta !!!

siminelsimi 22-04-08 13:41

Re: BT-99-TOP.............care are poze cu fosta vectra a lui BUMBEX??
 
le gasesti in threadu-ul "masini din botosani" dak nu ma insel. sunt vreo doua

kiddo 22-04-08 16:34

Re: BT-99-TOP.............care are poze cu fosta vectra a lui BUMBEX??
 
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 1495869)
Salut baieti!!N-am mai intrat de ceva timp pe forum.Ce rugaminte am eu la voi.............as vrea sa-mi spuneti dak aveti poze cu fostu opel vectra BT-99-TOP a lui Bumbex................avea neoane albastre.As vrea neaparat niste poze cu el!Care aveti pls give me!!!:oops::oops::oops::oops:

aici este o poza cu opelu

https://forum.4tuning.ro/107-botosani/8180-masini-botosani/page-5.html

Wilgax 22-04-08 20:28

Re: BT-99-TOP.............care are poze cu fosta vectra a lui BUMBEX??
 
da merci mult....................pe asta o stiu dar eo as vrea niste poze din lateral......sau din mai multe unghiuri!!!:oops:

kiddo 22-04-08 21:20

Re: BT-99-TOP.............care are poze cu fosta vectra a lui BUMBEX??
 
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 1497476)
da merci mult....................pe asta o stiu dar eo as vrea niste poze din lateral......sau din mai multe unghiuri!!!:oops:

m-am uitat si nu vad, doar poza aia o vad atata :sad:

Wilgax 23-04-08 19:45

Re: BT-99-TOP.............care are poze cu fosta vectra a lui BUMBEX??
 
Oke frate.merci mult oricum!!!!!:lol:


All times are GMT +2. The time now is 04:00.

- Copyright 2026 4Tuning