Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   In sfarsit: Lamborghini Murcielago SV !!! (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/74818-sfarsit-lamborghini-murcielago-sv.html)

getedoi 15-04-08 12:46

In sfarsit: Lamborghini Murcielago SV !!!
 
3 Attachment(s)
https://i279.photobucket.com/albums/k...0488121215.jpg

Au aparut pozele oficiale cu noul succesor al Diablo SV. Doamne, simt ca imi dau lacrimile...

Bebelusha asta il va avea la baza pe LP640. Dar asta stiati deja. Ce nu stiati este ca s-ar putea sa ingroape reventonu'. Are 680 cai si ii cu vreo 100kg mai usor ca LP640.

A da, si are un eleron OBSCEN, care va putea fi disponibil si in fibra de carbon.

Facem cheta?

no limits design 15-04-08 12:50

Re: In sfarsit: Lamborghini Murcielago SV !!!
 
eu zic sa facem cheta...:D...masina arata foarte bine

getedoi 15-04-08 12:51

Re: In sfarsit: Lamborghini Murcielago SV !!!
 
hehe, lambo's back, baby

Snytz 15-04-08 13:52

Re: In sfarsit: Lamborghini Murcielago SV !!!
 
pun si eu 10 ron, poate apuc macar sa o mangai ! :D

keemo 15-04-08 14:05

Re: In sfarsit: Lamborghini Murcielago SV !!!
 
culoare - grava
jenti - foarte grave
eleron - :lemon:....not my type !

getedoi 15-04-08 14:17

Re: In sfarsit: Lamborghini Murcielago SV !!!
 
de acord cu tine, dar priveste lucrurile asa: lamborghini sunt singurele masini care au venit cu inovatii de genu culoare verde, usi suicide, eleroane din alea, si puteai fi de acord cu ele. nici mie numi place eleronul (imi aduce aminte de un boeing), dar daca ii lamborghini, atunci MAI VREAU :D

b_gt 15-04-08 16:00

Re: In sfarsit: Lamborghini Murcielago SV !!!
 
arata bine...pacat de eleron ...poate e directia mai buna acum....

TURBOSS 15-04-08 20:22

Re: In sfarsit: Lamborghini Murcielago SV !!!
 
SV> asul din maneca!

eleronul acela nu are rol decoativ, ci pus cu un scop clar: stabilitate marita, dar se sacrifica din top speed, dar avand in vedere ca viteza are din abundenta nu este o mare problema micsorarea ei cu 20-25 km.

pacat ca lamborghini nu mai inseamna asa mult cum era vazuta inainte de a fii preluata de grupul vag!

b_gt 15-04-08 20:57

Re: In sfarsit: Lamborghini Murcielago SV !!!
 
murciealgo arata f bine pacat de probleme mari de directie!ceul putin 20 de murcielago s au FACUT PRAF (PROBLEME DE DIRECTIE) cunosc 2 pers care au avut probleme si ei cu murcielago....

di48lo 16-04-08 00:23

Re: In sfarsit: Lamborghini Murcielago SV !!!
 
Quote:

Originally Posted by b_gt (Post 1486457)
murciealgo arata f bine pacat de probleme mari de directie!ceul putin 20 de murcielago s au FACUT PRAF (PROBLEME DE DIRECTIE) cunosc 2 pers care au avut probleme si ei cu murcielago....

As fi curios, de unde ai informatiile astea false. Am auzit multe barfe, dar despre directie inca nu.

Apropo... Pozele nu sunt oficiale, si inca nu se stie cum va arata masina finala. Asta e doar o masina de testare.

nea_gogu_de_la_gaze 16-04-08 08:45

Re: In sfarsit: Lamborghini Murcielago SV !!!
 
Nu cred ca o sa ingropae reventonu,din punctul meu de vedere reventonu il intrece la design doar puterea motorului e mai mare la acest SV si este putin mai usor.Eleronu mi se pare indraznet.cum ramane cu cheta aia?:)) lamborghini nu inceteaza niciodata sa ne uimeasca :)

boy_wonder 16-04-08 09:08

Re: In sfarsit: Lamborghini Murcielago SV !!!
 
va ingropa Reventon-ul din punct de vedere al performantelor, la capitolul exclusivitate nici nu are rost sa vorbim.. (doar 20 Reventon)

getedoi 16-04-08 09:32

Re: In sfarsit: Lamborghini Murcielago SV !!!
 
adevar graiesti...

22VIN 16-04-08 09:57

Re: In sfarsit: Lamborghini Murcielago SV !!!
 
eu nu fac cheta cu nimeni, o vreau doar pt mine:))
ce va iesi aici va fi sinucidere curata

b_gt 16-04-08 18:21

Re: In sfarsit: Lamborghini Murcielago SV !!!
 
Quote:

Originally Posted by di48lo (Post 1486938)
As fi curios, de unde ai informatiile astea false. Am auzit multe barfe, dar despre directie inca nu.

Apropo... Pozele nu sunt oficiale, si inca nu se stie cum va arata masina finala. Asta e doar o masina de testare.

pt k stiu f bine!2 din lp urile din buc(ambele albe)au fost facute praf din aceasta cauza...masina este foarte instabila...in curbe vine peste tine..


All times are GMT +2. The time now is 07:32.

- Copyright 2024 4Tuning