Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand N73 (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/74800-vand-n73.html)

_b52_ 15-04-08 09:43

Vand N73
 
De vanzare N73 , lifetimer 74:30 , inca mai are tipla pe ecran , foarte putine urme de utilizare , nu are stersaturi ( nu il port in buzunarul de la blugi ) . Telefonul arata bine , functioneaza bine , am la el incarcator , card de 1 GB , cablu de date . Din pacate nu am facut poze inca ...

Motivul vanzarii : mi-am cumparat un e51
Pret vanzare : 600 RON
Date contact : [email protected] / 0745.02.22.10

_b52_ 16-04-08 10:54

Re: Vand N73
 
Up cu el , 590 RON pret nou

_b52_ 18-04-08 11:55

Re: Vand N73
 
Uppp , pretul nu este fix :)

_b52_ 19-04-08 12:27

Re: Vand N73
 
Pret nou : 580 RON , discutabil :)

_b52_ 21-04-08 10:42

Re: Vand N73
 
Up , 550 RON

_b52_ 22-04-08 10:43

Re: Vand N73
 
Up , 540 RON :)

_b52_ 26-04-08 10:58

Re: Vand N73
 
Up cu el , 500 RON


All times are GMT +2. The time now is 12:52.

- Copyright 2026 4Tuning