![]() |
Parere Sistem Sub+Amp
Salut,
Am nevoie de un sfat de la voi. Oscilez intre ofertele acestea: Subwoofer Magnat Reflex 300 subwoofer bass reflex difuzor 30 cm putere: 300W RMS (600W max) raspuns in frecventa: 20-500 Hz SPL: 95 dB impedanta 4 ohmi dimensiuni 450x450x330 mm Amplificator Mutant NW280SP amplificator auto 2/1 canale putere: 2 x 80W RMS poate fi conectat in punte pentru alimentarea unui subwoofer filtru trece-jos 50 - 250Hz filtru trece-sus 120 - 3kHz raspuns in frecventa 10Hz - 50kHz impedanta 2 - 8 Ohm Bass Boost +6/+12dB la 45Hz intrare de semnal mare (speaker level) si RCA (line level) si Mutant Subwoofer bass reflex 12" (30 cm) putere: 200W RMS (600W max) raspuns in frecventa: 32 - 800 Hz SPL: 90dB 2 bobine Mutant amplificator monoblock putere: 150W RMS bass boost filtru low pass variabil Ce alte sisteme ar fi de recomandat in 5-600ron? Momentan am HU pioneer 4900IB si boxe Pioneer pe 3 cai TS-A1711. Masina Megane1 sedan. |
Re: Parere Sistem Sub+Amp
aaaaaaaaaa helix dark bue si e mult peste
pe ascultate |
| All times are GMT +2. The time now is 23:01. |
- Copyright 2026 4Tuning