Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alba Iulia (https://forum.4tuning.ro/405-alba-iulia.html)
-   -   intinire in alba iulia in 20/04/2008 (https://forum.4tuning.ro/405-alba-iulia/74562-intinire-alba-iulia-20-04-2008-a.html)

adrian gavrila 12-04-08 22:58

intinire in alba iulia in 20/04/2008
 
Buna , sunt adrian ,cred ca ma cunoasteti de pe forum...eu sunt in vizita in romania si asi vrea sa va cunosc si sa vorbim despre tuning. Daca s-ar putea pe simbata sau duminica ce vine ar fi bine ca eu trebuie sa ma intorc in Spania pe 21. Sper ca nu deranjez pe nimeni cu intilnirea dar cred ca voi va vedeti saptaminal asa ca daca ma acceptati si pe mine asi fi incintat.
Va salut pe toti si sper sa raspunda cineva...
salutari

hoinar 12-04-08 23:52

Re: intinire in alba iulia in 20/04/2008
 
in 20 sigur o sa fim prezenti la intalnirea saptamanala... weekendul asta nu stiu cum ajung cei care sunt la show la cluj. incerc si eu sa ma intorc din cluj pana in 6 daca mai vine cineva...

adrian gavrila 14-04-08 12:29

Re: intinire in alba iulia in 20/04/2008
 
Daca va intilniti saptaminal atunci spunetimi unde si la ce ora va intilniti ca sa stiu si eu.
Salutari

hoinar 14-04-08 13:13

Re: intinire in alba iulia in 20/04/2008
 
daca citesti pe celelalte topicuri la sectiunea noastra, o sa vezi ca am scris :) ca ne intalnim in fiecare duminica la ora 18:00 in rompetrol gara. te asteptam :)

adrian gavrila 15-04-08 12:21

Re: intinire in alba iulia in 20/04/2008
 
atunci ne vedem duminica. Va salut


All times are GMT +2. The time now is 18:15.

- Copyright 2026 4Tuning