Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Help cu diacritice ! (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/74542-help-diacritice.html)

dydy-andrey 12-04-08 18:35

Help cu diacritice !
 
salut..am o problema care cred ca multi o mai au...

la filme la subtitrare, in loc de diacritice imi apar niste semne deala ciudate ...

Cum pot sa fac sa nu mai scrie asa?

este vreun program??

Multumesc anticipat !

mihai134 12-04-08 19:05

Re: Help cu diacritice !
 
in playerul pe care il folosesti intri la Fonts si selectezi de acolo "Central European" in mod normal ar trebui sa iti afiseze corect diacriticele ;)


All times are GMT +2. The time now is 07:09.

- Copyright 2026 4Tuning