Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   CUMPAR NOKIA 7610 (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/7453-cumpar-nokia-7610-a.html)

Mr.Nice 22-08-05 10:04

CUMPAR NOKIA 7610
 
Vreau sa-mi cumpar un nokia 7610 preferabil second si la un pret acceptabil, de preferabil sa fie alb.... pe net e cam 280 E...


ASTEPT OFERTE

PEACE
:peace:

Mr.Nice 25-08-05 08:28

Chiar nu vinde nimeni un 7610?





PEACE
:peace:

K L U 25-08-05 15:28

cerere oferta
 
Am eu un NOKIA 7610 dar e negru
Suna-ma sa vb. sau posteaza un reply sau un pm
tel:0722.922.860 :lol:

Mr.Nice 26-08-05 07:26

Cati bani doresti a primi pe el?Imi dai si cablu de date & soft?
:lol: :lol: :lol: :lol:






PEACE
:peace:


All times are GMT +2. The time now is 02:35.

- Copyright 2026 4Tuning