![]() |
CUMPAR NOKIA 7610
Vreau sa-mi cumpar un nokia 7610 preferabil second si la un pret acceptabil, de preferabil sa fie alb.... pe net e cam 280 E...
ASTEPT OFERTE PEACE :peace: |
Chiar nu vinde nimeni un 7610?
PEACE :peace: |
cerere oferta
Am eu un NOKIA 7610 dar e negru
Suna-ma sa vb. sau posteaza un reply sau un pm tel:0722.922.860 :lol: |
Cati bani doresti a primi pe el?Imi dai si cablu de date & soft?
:lol: :lol: :lol: :lol: PEACE :peace: |
| All times are GMT +2. The time now is 02:35. |
- Copyright 2026 4Tuning