![]() |
CE as putea sa pun pe un PUNTO CLASICO va rog ajutatima...:(
sal am un punto clasico si as vrea sa imi pun un bass in masina va ror frumos imi puteti spune si mie ce ar fi bun... ca nu prea ma descurc eu pana acuma am gasit 2 chestii care imi plac imi puteti spune daca sunt bune si daca nu niste recomandari va rog mult de tot...
http://www.sono.ro/subwoofer-auto-jb...-ii-p-769.html sau http://www.***********/produse/Subwo..._Power_Bass_1/ |
| All times are GMT +2. The time now is 18:08. |
- Copyright 2026 4Tuning