![]() |
Hyundai Coupe Special Edition
3 Attachment(s)
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...b8f2711bbe.jpg
Hyundai Coupe Special Edition Cu noul sau TSIII, Hyundai doreste sa ofere un Coupe special, si in acelasi timp nu foarte "exotic" in privinta pretului. Un spoiler mai impozant, patru tevi de esapament si jante de 17 inci, toate aceste schimbari transforma Coupe-ul editie speciala intr-o masina si mai agresiva. Suspensiile sunt de la Eibach. Tratamentul continua si la interior, unde finisajele sunt in stil metalic. Pentru un aspect cat mai sportiv, Hyundai Coupe a primit si un set de scaune sport. Sub capota se afla un motor 2.0L de 141 CP pe benzina. Varianta cu clima, scaune incalzite si cruise control costa 24800 euro. |
Re: Hyundai Coupe Special Edition
E nasoala masina!
|
Re: Hyundai Coupe Special Edition
Pretul nu mi se pare foarte mare ...
|
Re: Hyundai Coupe Special Edition
La pretul asta mai bine cumpar masina lui Nills .
|
Re: Hyundai Coupe Special Edition
Nui cine stie ce ........imi place mai mult aia stock:evil:
|
Re: Hyundai Coupe Special Edition
e cam scump ptr un hyundai dar arata bine,
|
Re: Hyundai Coupe Special Edition
la 25.000 imi iau audi a6 si rupe norma....
|
Re: Hyundai Coupe Special Edition
arata bine alba dar pretul e prea mare !
|
Re: Hyundai Coupe Special Edition
pentru o masina noua pretul mi se pare accesibil ,nici modelul nu e urat cu toate ca din pozele astea nu vad mare diferenta de cel original...tevile sunt altfel si jantele sunt negre doar dar e acelasi model dar la capitolul performante.pt o masina sport are mari lipsuri..
|
Re: Hyundai Coupe Special Edition
slaba masina la asa bani mai bine iti iei Golf GTI sau Renault Megane Sport sau Seat Leon Cupra sigurul lucru cu care ai putea sa ii pacalesti pe cei din jur is cele 4 tevi care iar face sa creada ca are un motor tunat
|
Re: Hyundai Coupe Special Edition
Eu zic k arata mai bine modelul vechi...asta`i mult prea scumpa...mai pun oleak si`mi i`au s2000 sau un 350z...Honda Civic Type-R din 2005...sunt alte si alte posibilitatzi...la banii astia...muuuult prea scumpa...ar merita undeva pe la 18.000 dar asha,in nici un caz.... :| 25.000 :shock::rolleyes2
|
Re: Hyundai Coupe Special Edition
O prinde bine albul.Mie chiar imi place masina.
|
Re: Hyundai Coupe Special Edition
Masina nu e cine stie ce...
Pretzul e mare... Vorba lui Dan_stage, mai bine iei un Golf GTI, si are si vreo 59 de calutzi in plus... |
Re: Hyundai Coupe Special Edition
mai bn un golf 3 sau 4 vr6 sau 5 r32 sau un GTI
orice numai HYUNDAI NUUUUUU !! e pacalealaaaaaa nu luati asa cv am avut prieteni carora le-a cazut cureazua de distributie la benzina si i-a distrus motoru asta la numai 1.433 km si reparatia a costat 1.100 euro . Fiindca a spart supapele , a distrus axa cu came , a a spart capacul culbutoarelor , si au crapat 3 pistoane asta pe autostrada la 150 kmh |
Re: Hyundai Coupe Special Edition
Ce slab este motorul?
Bleah "IL face praf in VW GTI". |
| All times are GMT +2. The time now is 10:42. |
- Copyright 2026 4Tuning