Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Consiliere achizitie auto (https://forum.4tuning.ro/220-consiliere-achizitie-auto.html)
-   -   Mgb (https://forum.4tuning.ro/220-consiliere-achizitie-auto/74008-mgb.html)

getedoi 08-04-08 16:31

Mgb
 
voi ce i-ati spune unei persoane care aduce un mgb in tara?

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/sh...e&pageNumber=1

i want one BAD

~ EWN ~ 08-04-08 16:46

Re: Mgb
 
pai cu siguranta o sa iasa in evidenta si lumea va intoarce capul dupa masina :D

getedoi 08-04-08 16:55

Re: Mgb
 
ii ok....eu ma asteptam la repyuri de genu "esti ticnit? pe drumurile astea????"
sau "tu stii cati bani trebe sa strici pe ea?????"

~ EWN ~ 08-04-08 17:00

Re: Mgb
 
stai ca vin si comentarile alea, inca nu au intrat ¨cunoscatorii¨ posesori de Golf, Passat la banii astia. Oricum important e sa iti placa tie nu noua.

getedoi 08-04-08 17:07

Re: Mgb
 
:D how very true....

Daniel_Toa 08-04-08 17:08

Re: Mgb
 
E frumoasa mie imi place, si daca aduce vro una una in tara i asi strange mana :)

iMAGiNE 17-04-08 20:01

Re: Mgb
 
Nu mai merge linkul de pe mobile, dar nu conteaza. Stiu despre ce masina vorbesti... din partea mea numai respect... nu vreau sa intru in detalii. Bafta!

ionut_cluj 18-04-08 01:55

Re: Mgb
 
pacat, de banii aia iti luai un golf 4 tdi sau un bmw ursulet, sau o calibra:)) glumesc, foarte tare masina.

Pugralph 26-04-08 22:55

Re: Mgb
 
Vreau si eu o poza!

getedoi 01-05-08 16:58

Re: Mgb
 
1 Attachment(s)
here you go. incearca google ;)

ANM 02-05-08 15:25

Re: Mgb
 
smechera rau.....e chiar smechera si mi-as lua una pentru mine...offf...parca m-am saturat de......

Pugralph 04-05-08 19:02

Re: Mgb
 
Este o masina extraordinara!Ia-o!

simplu 04-05-08 19:34

Re: Mgb
 
Eu te-as intreba daca ai bani sa o intretii si daca mai ai o masina de zi cu zi pentru ca aia nu e masina de scos iarna sau pe ploaie afara si piesele vor costa o mica avere...si sa nu uit de mecanicul superbun/pasionat care sa se ocupe de ea asa cum trebuie...

Si eu am vrut sa imi aduc o replica de morgan plus 8 sau de ac cobra sau macar un superseven dar cand am calculat cati bani implica am spus pas...

getedoi 05-05-08 12:05

Re: Mgb
 
stiu ce zici. eu am probleme ca un am un garaj ca lumea in care sa o tin.
banii de masina si intretinere si alte alea nu sunt un factor decisiv. oricum, nu ma grabesc nicaieri :D

*-_Speed_-* 05-05-08 23:54

Re: Mgb
 
Quote:

Originally Posted by simplu (Post 1514394)
Eu te-as intreba daca ai bani sa o intretii si daca mai ai o masina de zi cu zi pentru ca aia nu e masina de scos iarna sau pe ploaie afara si piesele vor costa o mica avere...si sa nu uit de mecanicul superbun/pasionat care sa se ocupe de ea asa cum trebuie...

Si eu am vrut sa imi aduc o replica de morgan plus 8 sau de ac cobra sau macar un superseven dar cand am calculat cati bani implica am spus pas...

Asa este;). Frumoasa masina:-P dar cum a zis si colegu iti trebuiesc cateva conditi pentru a o putea intretine. Daca ti le poti permite zic sa nu mai stai pe ganduri ca isi merita toti bani si este o masina care nu isi va pierde niciodata valoarea;)


All times are GMT +2. The time now is 21:00.

- Copyright 2026 4Tuning