![]() |
vand mp3 player cu MD
vand mp3 player cu MD( mini disc ATENTIE !!!!!!!! NU CONFUNDATI CU MINI CD)
sonny md n 710 cu telecoanda acumulator ( un adaptor in care incarci acumulatoru )(moca facut de mine :D) carcasa din aluminiu cd cu drivere si toto ce trebuie pret media galaxi 10 mil pretu meu 5 mil + husa ( din piele de la el:D) |
hia uite frate nimeni nu vrea un suuuper mp3 player
|
nu prea stii ce vinzi...si nici sa-i faci o descriere...
De fapt e MiniDisc Recorder si nu MP3 player... Poti inregistra din orice sursa audio pe intrarea de Line-in sau de microfon si poti copia muzica pe el de pe PC prin USB dar folosind unul din softurile livrate de SONY care transforma melodiile din MP3, WMA.....in Atrac...asta-i singurul lucru mai complicat decat la mp3 player, dureaza ceva mai mult. Pe un disc poti inregistra cu 3 tipuri de compresie diferite intre 80 si 320minute, un disc costa in jur de 2 euro Sunetul e mai bun decat al unui mp3 player Info si poze aici |
| All times are GMT +2. The time now is 10:27. |
- Copyright 2026 4Tuning