Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   salut (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/73772-salut.html)

edi speedway 06-04-08 22:49

salut
 
stie cineva ce putere se scoate dintr-un motor v6 2800cmc de ford siera daca ii pun 2 turbine??

ionut_cluj 07-04-08 00:03

Re: salut
 
probabil te poti angaja la tarom ca si cursa interna.

FIGHET 07-04-08 00:04

Re: salut
 
o intrebare buna dar fara raspuns
puterea maxima nu o poti afla decat dupa mai multe stagi de schimbari

orcum eu iti urez bafta

sebaaa 22-04-08 22:41

Re: salut
 
Quote:

Originally Posted by edi speedway (Post 1469839)
stie cineva ce putere se scoate dintr-un motor v6 2800cmc de ford siera daca ii pun 2 turbine??

ia spune mai bine cati bani ai si cat iti permiti sa bagi in masina
si apoi iti spunem daca se merita sau nu
pune si poze cu masina
si este Sierra


All times are GMT +2. The time now is 15:28.

- Copyright 2026 4Tuning