![]() |
salut
stie cineva ce putere se scoate dintr-un motor v6 2800cmc de ford siera daca ii pun 2 turbine??
|
Re: salut
probabil te poti angaja la tarom ca si cursa interna.
|
Re: salut
o intrebare buna dar fara raspuns
puterea maxima nu o poti afla decat dupa mai multe stagi de schimbari orcum eu iti urez bafta |
Re: salut
Quote:
si apoi iti spunem daca se merita sau nu pune si poze cu masina si este Sierra |
| All times are GMT +2. The time now is 15:28. |
- Copyright 2026 4Tuning