Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte anunturi Car-Audio (https://forum.4tuning.ro/561-anunturi-car-audio.html)
-   -   Cumpar Player!! (https://forum.4tuning.ro/561-anunturi-car-audio/73645-cumpar-player.html)

Rafaila 05-04-08 23:00

Cumpar Player!!
 
Alpine Sau Pioneer !!
Maxim 700 Ron!

T_Robert 06-04-08 11:31

Re: Cumpar Player!!
 
Pioneer 30 MP, singur proprietar. Acte, mai are garantie. Toate accesorile venite in pachet mai putin tocul care l-am piedut :(, se potriveste aproape orice toc. Stare foarte buna.

Date tehnice:
- HPF, LPF cu frecvente 50-63-80-100-125
- 2 preout-uri
- egalizator parametric 3 benzi
- FIE

Pret: 350 lei.

Rafaila 06-04-08 15:33

Re: Cumpar Player!!
 
Caut ceva mai performant......mersi!

T_Robert 06-04-08 15:51

Re: Cumpar Player!!
 
JVC KD-SH1000.

3 preout-uri 5 V
HPF, LPF
3 way network
motorizat
organic
USB
card SD
DPS cu Time Alignment

am la el doar aparatul, rama si tocul. stare buna spre foarte buna.

650 lei si asigur transport prin Posta Romana

Gabriel_xenon 06-04-08 16:06

Re: Cumpar Player!!
 
banuiesc ca de un kenwood kdc-w7027 nu esti interesat.... ??

Rafaila 06-04-08 17:41

Re: Cumpar Player!!
 
Ca propietar de alpine ,caut doar alpine sau pio ,dar scule ceva mai performante chiar daca depasesc putin pretul anuntat......
Multumesc pentru cei ce sau oferit cu alte firme dar nu ma intereseaza altceva ,si nici DVD de nici un fel!!


All times are GMT +2. The time now is 16:47.

- Copyright 2026 4Tuning