Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Daewoo tuning (https://forum.4tuning.ro/140-daewoo-tuning.html)
-   -   Toba cielo.....pareri. (https://forum.4tuning.ro/140-daewoo-tuning/73633-toba-cielo-pareri.html)

Eddye_Furia 05-04-08 21:05

Toba cielo.....pareri.
 
1 Attachment(s)
astazi mi-am montat si eu o toba , este un DTM de inox , toba finala..... astept pareri :D

D o n n 05-04-08 21:08

Re: Toba cielo.....pareri.
 
pareri...nu trebuia sa omori masina in halul ala....2,puneti protectie la bara daca nu vrei sa mergi cu flacarile dupa tine,3 o sa ai probleme cu politia,4 suna frumos si bine...si arata bine,daca ii modifici putin bara acolo;)bafta

Eddye_Furia 05-04-08 21:21

Re: Toba cielo.....pareri.
 
1...trebuia sa o "testez" :) 2 o sa pun protectia , 3 mi se rupe de politie :D 4.merci , si o sa mai modific situatia :D

D o n n 05-04-08 23:03

Re: Toba cielo.....pareri.
 
treaba ta ..tu stii cu politia...dar sa pui ceva la bara aia sa nu pleci cu flacarile in spate...si ai grija.....SA O STAPANESTI SANATOS..

l@uryo_bo$$ 06-04-08 12:31

Re: Toba cielo.....pareri.
 
Salut frumoasa toba.
Dar cum ai puso ,ai mai sudat ceva in fata ei??
Cam cat tea costat.
Si sa pui si u poze dupa ce pui protectia.Sa vedem cum arata.
Sa o stapanesti sanatos si fara probleme cu ""militia"".
Ms o zi buna......

Eddye_Furia 06-04-08 12:51

Re: Toba cielo.....pareri.
 
ms , eu am dus masina la un centru de tobe si dupa juma de ora m-am dus dupa ea......nu stiu ce au sudat , ce au facut...... , nu stiu ce sa fac...sa dau jos toba de mijloc ?:D

l@uryo_bo$$ 06-04-08 16:44

Re: Toba cielo.....pareri.
 
Ok dar cat tea costat??
Si sa ne spui si noua ce protectie ii pui ;)

Eddye_Furia 06-04-08 19:55

Re: Toba cielo.....pareri.
 
pai toba a fost 430lei + 50lei manopera , protectie nu stiu ma duc maine sa vad

kamikaze69 06-04-08 22:44

Re: Toba cielo.....pareri.
 
unde in mures???

l@uryo_bo$$ 06-04-08 23:47

Re: Toba cielo.....pareri.
 
1 Attachment(s)
Ia zimi si mie toba ta este ca asta >>>>
Ca nu sunt sigur..

Eddye_Furia 07-04-08 09:51

Re: Toba cielo.....pareri.
 
da este cea din poza....
am montat`o la un service de tobe de pe gheorghe doja

kamikaze69 07-04-08 13:49

Re: Toba cielo.....pareri.
 
Quote:

Originally Posted by Eddye_Furia (Post 1470461)
da este cea din poza....
am montat`o la un service de tobe de pe gheorghe doja


de unde mai exact locatia exacta??

Eddye_Furia 07-04-08 15:35

Re: Toba cielo.....pareri.
 
Quote:

Originally Posted by kamikaze69 (Post 1470974)
de unde mai exact locatia exacta??

pe ghearghe doja dupa mol unde e statia Premur , in spatele lui.

kamikaze69 07-04-08 18:00

Re: Toba cielo.....pareri.
 
Quote:

Originally Posted by Eddye_Furia (Post 1471221)
pe ghearghe doja dupa mol unde e statia Premur , in spatele lui.

akolo se ocupa cu tobe sport???


All times are GMT +2. The time now is 07:22.

- Copyright 2026 4Tuning