![]() |
Toba cielo.....pareri.
1 Attachment(s)
astazi mi-am montat si eu o toba , este un DTM de inox , toba finala..... astept pareri :D
|
Re: Toba cielo.....pareri.
pareri...nu trebuia sa omori masina in halul ala....2,puneti protectie la bara daca nu vrei sa mergi cu flacarile dupa tine,3 o sa ai probleme cu politia,4 suna frumos si bine...si arata bine,daca ii modifici putin bara acolo;)bafta
|
Re: Toba cielo.....pareri.
1...trebuia sa o "testez" :) 2 o sa pun protectia , 3 mi se rupe de politie :D 4.merci , si o sa mai modific situatia :D
|
Re: Toba cielo.....pareri.
treaba ta ..tu stii cu politia...dar sa pui ceva la bara aia sa nu pleci cu flacarile in spate...si ai grija.....SA O STAPANESTI SANATOS..
|
Re: Toba cielo.....pareri.
Salut frumoasa toba.
Dar cum ai puso ,ai mai sudat ceva in fata ei?? Cam cat tea costat. Si sa pui si u poze dupa ce pui protectia.Sa vedem cum arata. Sa o stapanesti sanatos si fara probleme cu ""militia"". Ms o zi buna...... |
Re: Toba cielo.....pareri.
ms , eu am dus masina la un centru de tobe si dupa juma de ora m-am dus dupa ea......nu stiu ce au sudat , ce au facut...... , nu stiu ce sa fac...sa dau jos toba de mijloc ?:D
|
Re: Toba cielo.....pareri.
Ok dar cat tea costat??
Si sa ne spui si noua ce protectie ii pui ;) |
Re: Toba cielo.....pareri.
pai toba a fost 430lei + 50lei manopera , protectie nu stiu ma duc maine sa vad
|
Re: Toba cielo.....pareri.
unde in mures???
|
Re: Toba cielo.....pareri.
1 Attachment(s)
Ia zimi si mie toba ta este ca asta >>>>
Ca nu sunt sigur.. |
Re: Toba cielo.....pareri.
da este cea din poza....
am montat`o la un service de tobe de pe gheorghe doja |
Re: Toba cielo.....pareri.
Quote:
de unde mai exact locatia exacta?? |
Re: Toba cielo.....pareri.
Quote:
|
Re: Toba cielo.....pareri.
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:22. |
- Copyright 2026 4Tuning