Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arad (https://forum.4tuning.ro/85-arad.html)
-   -   FETELE DIN ARAD CU SAU FARA MASINA :) (https://forum.4tuning.ro/85-arad/7340-fetele-arad-masina.html)

RCS. 17-08-05 19:48

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Dari\"
Quote:

Originally Posted by \"AMBRA\"
Dari pune poze si aici sa vada lumea
cat esti de frumoasa, :wink: :lol:

Hai lasa-ma, draga! Chiar asa! :oops:
Dar tu de ce nu pui, draga? :roll:

Bravo Dari..ai pus punctul pe i...da chiar Ambra..tu de ce nu pui nici o poza cu tine ??? 8) Parca vad imediat o cearta intre fete... :lol: :lol: ...da chiar...Ambra te rog sa-i dai un raspuns la draga de Dari... :lol: :lol: !!!!

RCS. 17-08-05 19:50

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"tristan\"
Dari..ai permis?

Mah... tie nu cred ca iti permite... :lol: :lol: ..poate o fi permis ea dar nu stiu de ce esti tu asa de curios: daca a permis cuiva..e treaba ei...si nu mai fi asa de curios Tristane :lol: :lol: !!

Dari 17-08-05 19:56

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"RCS.\"
Quote:

Originally Posted by \"tristan\"
Dari..ai permis?

Mah... tie nu cred ca iti permite... :lol: :lol: ..poate o fi permis ea dar nu stiu de ce esti tu asa de curios: daca a permis cuiva..e treaba ei...si nu mai fi asa de curios Tristane :lol: :lol: !!

de ce esti curios, imi dai cumva masina?
Si RCS... multzam, dah n-am prea inteles... WHAT??? :roll:

RCS. 17-08-05 20:02

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Dari\"
Quote:

Originally Posted by \"RCS.\"
Quote:

Originally Posted by \"tristan\"
Dari..ai permis?

Mah... tie nu cred ca iti permite... :lol: :lol: ..poate o fi permis ea dar nu stiu de ce esti tu asa de curios: daca a permis cuiva..e treaba ei...si nu mai fi asa de curios Tristane :lol: :lol: !!

de ce esti curios, imi dai cumva masina?
Si RCS... multzam, dah n-am prea inteles... WHAT??? :roll:

Nah..pai daca nu ai inteles..asta e...citeste mai cu atentie...si daca totusi nu ai inteles..iti explic eu atunci..ce am vrut sa zic...!!!! :lol: :lol:

Dari 17-08-05 20:06

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"RCS.\"
Quote:

Originally Posted by \"Dari\"
Quote:

Originally Posted by \"RCS.\"
Quote:

Originally Posted by \"tristan\"
Dari..ai permis?

Mah... tie nu cred ca iti permite... :lol: :lol: ..poate o fi permis ea dar nu stiu de ce esti tu asa de curios: daca a permis cuiva..e treaba ei...si nu mai fi asa de curios Tristane :lol: :lol: !!

de ce esti curios, imi dai cumva masina?
Si RCS... multzam, dah n-am prea inteles... WHAT??? :roll:

Nah..pai daca nu ai inteles..asta e...citeste mai cu atentie...si daca totusi nu ai inteles..iti explic eu atunci..ce am vrut sa zic...!!!! :lol: :lol:

Te mai intreb inca o data... ce cand unde cum????

Dari 17-08-05 20:08

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"RCS.\"
Eu zic asa: daca acest topic tot este intitulat ,,Fetele din Arad'' ar trebui ca fiecare fata din frumosul nostru oras sa puna o poza cu ea pe acest topic insotita de o mica prezentare din partea respectivei D-ne sau D-soare...!!! 8)

Da' nici nu ai pretentii, NUUUU... ce sa zic!

RCS. 17-08-05 20:09

E clar...nu intelegi...apelam la planul de rezerva... :wink: !!!!

NEo007RX4 17-08-05 20:10

fara prententii nu faci nimic in viatza :oops:

RCS. 17-08-05 20:12

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Dari\"
Quote:

Originally Posted by \"RCS.\"
Eu zic asa: daca acest topic tot este intitulat ,,Fetele din Arad'' ar trebui ca fiecare fata din frumosul nostru oras sa puna o poza cu ea pe acest topic insotita de o mica prezentare din partea respectivei D-ne sau D-soare...!!! 8)

Da' nici nu ai pretentii, NUUUU... ce sa zic!

Pai eu nu am pretentii...am doar idei...idei care nu au nimic de-a face cu pretentiile...deci NUUUU...!!!

AR120CP 17-08-05 20:15

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"NEo007RX4\"
fara prententii nu faci nimic in viatza :oops:


Bravo, bine spus :peace:

tristan 18-08-05 18:30

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"RCS.\"
Quote:

Originally Posted by \"tristan\"
Dari..ai permis?

Mah... tie nu cred ca iti permite... :lol: :lol: ..poate o fi permis ea dar nu stiu de ce esti tu asa de curios: daca a permis cuiva..e treaba ei...si nu mai fi asa de curios Tristane :lol: :lol: !!

BAH..........................



MA LESHI?!?!?!?!?!?!?!?!

tristan 18-08-05 18:33

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Dari\"
Quote:

Originally Posted by \"RCS.\"
Quote:

Originally Posted by \"tristan\"
Dari..ai permis?

Mah... tie nu cred ca iti permite... :lol: :lol: ..poate o fi permis ea dar nu stiu de ce esti tu asa de curios: daca a permis cuiva..e treaba ei...si nu mai fi asa de curios Tristane :lol: :lol: !!

de ce esti curios, imi dai cumva masina?
Si RCS... multzam, dah n-am prea inteles... WHAT??? :roll:

Daca vrei itzi dau mashina, dar......... nu prea cred ca vei sti sa o conduci :wink: :lol: ........... e o mashina mai speciala :wink: Morghen cu Criss stiu despre ce vorbesc :wink:

AMBRA 18-08-05 18:56

Dari ,masina lui Tristan chiar nu ti-o recomand :lol: ....dar cu siguranta iti pot recomanda urmatoarea masina a lui Tristan.... :wink:

AMBRA 18-08-05 19:13

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"RCS.\"
..da chiar Ambra..tu de ce nu pui nici o poza cu tine ??? 8)

pai daca ai veni pe la intalniri mai des .draga rcs, poate nu ti-ar fi asa de dor de mine si nu ai mai urla ca vrei poze :wink: :lol:
Quote:

Originally Posted by \"RCS.\"
..Parca vad imediat o cearta intre fete... :lol: :lol: ...da chiar..

mah tu chiar ai o imaginatie bolnava...pardon bogata... :wink:

ps. tu de ce nu pui poze cu sotia ta? :roll: :wink:

RCS. 19-08-05 06:55

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"AMBRA\"
Quote:

Originally Posted by \"RCS.\"
..da chiar Ambra..tu de ce nu pui nici o poza cu tine ??? 8)

pai daca ai veni pe la intalniri mai des .draga rcs, poate nu ti-ar fi asa de dor de mine si nu ai mai urla ca vrei poze :wink: :lol:
Quote:

Originally Posted by \"RCS.\"
..Parca vad imediat o cearta intre fete... :lol: :lol: ...da chiar..

mah tu chiar ai o imaginatie bolnava...pardon bogata... :wink:

ps. tu de ce nu pui poze cu sotia ta? :roll: :wink:

In primul rand...animalele urla...eu nu...daca sunt altii care urla pe forum..e treaba lor...in al doilea rand...poze cu sotia mea...mai greu...din cate sti nu prea ai voie sa folosesti poza cuiva, cu atat mai mult sa o pui pe un forum public, fara acordul respectivei persoane..iar sotia mea nu este curioasa de asa ceva...in al treilea rand...nu trebuia sa lasi scris acolo ,,imaginatie bolnava'' si dupa aia sa zici..pardon bogata...pt ca in situatia asta imi dau seama de fapt unde vrei sa bati...daca imi ziceai verbal asta, chestia cu ,,pardon'' mai mergea..dar scris, cuvantul ,pardon'' in ecuatia asta nu mai are nici un rost...si in ultimul rand asa dori un Pepsi Light...dar sa fie Light ca daca nu... :lol: :lol: !!!...si pasarele bat in geam..dar este fain ca-i termopan...


All times are GMT +2. The time now is 13:50.

- Copyright 2024 4Tuning