![]() |
Masina mea : Rekord C 1972 si Rekord P2 1961
4 Attachment(s)
Salutare tuturor, iata ca incep si eu aici o scurta descriere.
Momentan in lucru Rekord C 1972, undeva in martie, se pare ca ultimul lot, 1900cc, momentan in curs de restaurare, a fost si mai e ceva de munca dar din fericire e la prima reparatie, si repar doar daunele timpului nu si ale altor "meseriasi" |
Re: Rekord C 1972 si Rekord P2 1961
pune si P2
|
Re: Rekord C 1972 si Rekord P2 1961
5 Attachment(s)
noo bine...incep cu cel din 1961, motor 1700cc, schimbator la volan cutie 3 trepte
|
Re: Rekord C 1972 si Rekord P2 1961
5 Attachment(s)
si ar mai fi cel din 1962, tot 1700 cc, de data asta 2 usi
|
Re: Rekord C 1972 si Rekord P2 1961
is niste bijuterii toate masinile. ai de gand doar sa le restaurezi, sau sa le si "actualizezi" putin?
|
Re: Rekord C 1972 si Rekord P2 1961
deocamdata doar sa le restaurez, in lucru este cel din '72..pt mai multe detalii...
http://forum.opelclassic.ro/viewtopic.php?f=17&t=58 |
Re: Rekord C 1972 si Rekord P2 1961
5 Attachment(s)
inca una proaspata...frige. tocmai a ajuns de pe meleguri brasovene, primele imagini nocturne
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:29. |
- Copyright 2026 4Tuning