Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand casetofoane ! (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/7319-vand-casetofoane.html)

cls21b_EVO 15-08-05 22:39

Vand casetofoane !
 
Vand casetofon solenza nou ! pret 1.000.000 lei
Vand CD/MP3 RoadStar 4x45 W .RoadStar necesita reparatie la volum .
Aceasta reparatie costa maxim 500.000 lei, deci pret cas. RoadStar 3.500.000 lei.

DVDValy 16-08-05 17:52

vreau si eu casetofonu de solentza :)

zA_pRi3$t_EVO 16-08-05 21:47

Ok cum vb. ? (nu de alta dar eu am casetofoanele)
Deci zii cum dau de tine?

DVDValy 17-08-05 09:11

cauta-ma azi pe yahoo msgr dvdvaly sau pe telf 0722911037
sper ca e decodat sau ai codu


All times are GMT +2. The time now is 10:26.

- Copyright 2026 4Tuning