![]() |
E21 - proiect ...
Salut tuturor impatimitii de bmw-uri. Sa va pove in mare despre proiectul meu mi-am luat recent un e21 umflat la aripi in germania gen m3 ursulet mi-am luat un motor v8 4l 290hp sa-l pun sus. sper sa reusesc sa- l pun cat mai repede sa ma dau cu el. am sa pun si poze cu el si cu toate etapele prin care va trece.
|
Re: E21 - proiect ...
m60 sau m62 ?pastrezi cutia automata ?... ce baie de ulei vei folosi ?
|
Re: E21 - proiect ...
Quote:
Te gandesti ca-i prea joasa sau? |
Re: E21 - proiect ...
Multa bafta!Astept sa vad despre ce e vorba
|
Re: E21 - proiect ...
Quote:
|
Re: E21 - proiect ...
Poze !!!!!!:!::!::!:
|
Re: E21 - proiect ...
pai arunca pozele sa vada si ochii nostrii despre ce e vorba!salut
|
Re: E21 - proiect ...
Quote:
|
Re: E21 - proiect ...
Quote:
|
Re: E21 - proiect ...
de 323i.....
|
Re: E21 - proiect ...
sal nu vrei pise de e21 alpina,cautama bmw4life86-mess
|
Re: E21 - proiect ...
am franele de e21 alpina de323,punte spate cu duiscuri,fuzete fata cu discuri ventilate,etrieri cu 2 pistonase cautama 0761979002
|
Re: E21 - proiect ...
Quote:
Sunt destul de multumit de faptul ca s-a gasit cineva in sfarsit sa investeasca intr-un e21, pentru ca de e30 sunt satul. Cat despre evolutia proiectului, o sa o urmaresc cu un mare interes. |
Re: E21 - proiect ...
a trecut ceva timp... crezi k a facut ceva ?:)) bafta si sa ma contrazice proprietaru cu poze daca a reusit..
|
Re: E21 - proiect ...
Quote:
Bafta la proiect, o sa ai mult de munca. |
| All times are GMT +2. The time now is 20:33. |
- Copyright 2026 4Tuning