![]() |
Liberty Parade 2008
|
Re: Liberty Parade 2008
Si eu voi fi acolo. :lol:
Psycho ... facem o chindie ? :lol: |
Re: Liberty Parade 2008
pai trebuie ... in principiu da :)) dece nu :))
|
Re: Liberty Parade 2008
in primu an a fost cel mai tare liberty.....de atunci....s-a dus in jos nu ca muzica si ca atmosfera
|
Re: Liberty Parade 2008
Sindrom ... fiecare vede in felul lui.
Personal 2006 / 2007 au fost cei mai buni ani la Liberty. |
Re: Liberty Parade 2008
Quote:
absolut...dar numai imi place lumea...apar oameni care asculta manele si "haus", cum au aparut si in vama veche... |
Re: Liberty Parade 2008
Adevarat ... si e jalnic ... dar ce sa ii facem ? Ma duc pentru muzica si pentru atmosfera dj-ilor, nu pt public si manelari. :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:28. |
- Copyright 2026 4Tuning