Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Liberty Parade 2008 (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/72780-liberty-parade-2008-a.html)

Psycho 30-03-08 12:05

Liberty Parade 2008
 
http://www.radio21.ro/images/stories...z/lp08-528.jpg

Puteti Viziona trailerul AICI

A fost in 2007 (forum)

A fost in 2006 (forum)

Va fii si in 2008 (trailer)



Mustang 31-03-08 11:35

Re: Liberty Parade 2008
 
Si eu voi fi acolo. :lol:
Psycho ... facem o chindie ? :lol:

Psycho 31-03-08 12:14

Re: Liberty Parade 2008
 
pai trebuie ... in principiu da :)) dece nu :))

Sindrom 31-03-08 20:39

Re: Liberty Parade 2008
 
in primu an a fost cel mai tare liberty.....de atunci....s-a dus in jos nu ca muzica si ca atmosfera

Mustang 31-03-08 22:28

Re: Liberty Parade 2008
 
Sindrom ... fiecare vede in felul lui.
Personal 2006 / 2007 au fost cei mai buni ani la Liberty.

Sindrom 01-04-08 17:54

Re: Liberty Parade 2008
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One (Post 1458760)
Sindrom ... fiecare vede in felul lui.
.


absolut...dar numai imi place lumea...apar oameni care asculta manele si "haus", cum au aparut si in vama veche...

Mustang 02-04-08 08:51

Re: Liberty Parade 2008
 
Adevarat ... si e jalnic ... dar ce sa ii facem ? Ma duc pentru muzica si pentru atmosfera dj-ilor, nu pt public si manelari. :D


All times are GMT +2. The time now is 18:28.

- Copyright 2026 4Tuning