![]() |
Vand Golf3 !!!
vand golf 3,1992 1.9gtd 55kw 75cp ,4usi,rosie,doar cu cartea de austria..pt dezmembrare sau la ce va trebuie..astept oferte..combinatii..rpd..se poate inmatricula in bulgaria..OCAZIE!!:D
|
Re: Vand Golf3 !!!
multe piese noi..distributie noua,set ambreiaj nou,placute,tambur spate,rulment fata nou,pompa de apa noua,ulei skimbat de 1000km,filtru ulei,...astept..
|
Re: Vand Golf3 !!!
pretul?????
|
Re: Vand Golf3 !!!
zi tu o oferta si vdm cum e
|
Re: Vand Golf3 !!!
nu pot spune un pret la o masina care nu o vad...deci poze...
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:40. |
- Copyright 2026 4Tuning