Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Masini pe litoral (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/7268-masini-litoral.html)

ZooM-ZooM 12-08-05 19:31

Masini pe litoral
 
9 Attachment(s)
topicu are ca scop publicarea pozelor cu masini surprinse pe litoral anu asta....
de oricare...stock...funny....tunarite...aparitii noi...s.a.m.d
incep eu :lol:

ZooM-ZooM 12-08-05 19:36

9 Attachment(s)
part 2....
mentionez ca nu am stat cu aparatu de gat tot timpu...asta asa...ce mai gaseam seara....prin Vama Veche....
si imi pare sincer rau ca am RATAT un speedster de brasov....!!!maaama maaama...! :))

ZooM-ZooM 12-08-05 19:37

next... :arrow:

ZooM-ZooM 12-08-05 19:39

9 Attachment(s)
acu mai combin...am fost o zi la Neptun....si una in Mamaia... :lol:

ZooM-ZooM 12-08-05 19:42

8 Attachment(s)
grr...
smartu ala chiar imi place...l-am vazut si prin Vama...da nu aveam aparatu la mine :roll:

cioli17 12-08-05 20:33

nenea cu e46-le negru cre'ca-i RaZvY ( 4tuning & Bmwclub )

blowwind 12-08-05 20:37

posibil sa fie el....dar parca avea grila cromata ...yo asa imi aduc aminte.. :)

ZooM-ZooM 12-08-05 21:04

nuj cine e exact....numaru era din UE...:))) si cum Ro nu e un UE inca.... :lol: chiar nu mai stiu,dar la spate nu avea decat o toba sport...n-am stricat poza pe el :lol:

ZooM-ZooM 12-08-05 21:07

4 Attachment(s)
asta nu cred ca isi are locu aici...e in brasov surprinsa masina..dar mie imi place ....ca vb aia...AMG :lol:

sil4tuning 12-08-05 21:25

bai da bestiam mai este frate CLS au spart tiparu astia de la mercedes cand lau facut este cumva mana lui Chriss Bengle ? stiam demult ca a plecat de la BMW dar unde sa dus ??? la mert ?

needBrain 12-08-05 22:16

haha,masina lu' petrica

sil4tuning 12-08-05 22:25

a cui mah ? cine e petrica ?

ZooM-ZooM 13-08-05 09:24

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"needBrain\"
haha,masina lu' petrica

care din ele?:)) :lol:

lowrider 13-08-05 14:50

1 Attachment(s)
noul x5? :lol:

needBrain 13-08-05 15:38

aia alba de teren
infinity parca-i
nu mai stiu
petrica e patronul fostei discoteci NO PROBLEM din cta
are omu si ferrari,fi-su are un hummer h2


All times are GMT +2. The time now is 18:28.

- Copyright 2026 4Tuning