Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bacau (https://forum.4tuning.ro/80-bacau.html)
-   -   Exista firme de tuning in Bacau? (https://forum.4tuning.ro/80-bacau/7259-exista-firme-tuning-bacau.html)

byo78 12-08-05 11:14

Exista firme de tuning in Bacau?
 
Stiti cumva daca sunt firme de tuning in Bacau? Si daca da, unde au sediul ...

aleks 12-08-05 11:32

pai singura firma de componente de tuning este car style ( fosta c&c ), vis-a-vis de fabrica de suruburi (subex)
mai departe... mai este celebrul ureche :lol: ( catalin ) fratele nu mai putin celebru mupetz ( ycy ) :twisted: care se ocupa cu spoilere, praguri, eleroane, neoane under-car, si am inteles ca ar fi si un baiat new-commer pe undeva pe la fabrica de bere, cu o vectra cu stopuri clare, dar nu am vazut nimic inca facut de el.
pentru detalii, ma puteti contacta :wink:

codrin44 13-08-05 19:33

mai am si eu pe cineva care lucreaza in fibra dar deasemena,in afara de o priza de aer si o \"aripa de rekin\" aka antena gps,nu am vazut altceva.am sa-i duc un logan sa vad ce-i poate face si apoi am sa-i fac reklama
ce pot garanta e ca stie sa repare un bord si sa-l imbrace in rasina de fibra ca ulterior sa poata fi vopsit.

========================
ms fain vali-aleks

aleks 15-08-05 09:50

uitasem de tipul ala, scuze :lol:

aleks 16-08-05 10:19

dak mai stiti voi firme/oameni care se ocupa cu asta, nu-i tineti pentru voi, spuneti-ne si noua...

83SOF 23-08-05 04:11

Byo, ce faci ma, ai luat opelul la modificat ? Sau ti-ai luat si tu masina ? :)

Vezi ca in iarna vin acasa, poate ne intalnim anul asta la o bere, ca de mult nu te-am mai vazut !

aleks 23-08-05 10:27

si-a luat almera parca stiu eu :lol: :lol:
si vrea sa se puna pe treaba :wink:

adrryan 23-08-05 10:47

mai este unu care se zice ca le are cu modificatul, il cheama novac. Nu il stiu personal dar am auzit ca a pus pe un cielo (un taxi pe care scrie vyper) motor de calibra. Tuningul estetic e tzaranesc rau de tot dar cica fuge mashina. Deasupra numarului de inmatriculare scrie \"Tuned by NOVAC\" :))))))))))))

aleks 23-08-05 10:58

mda, cunoastem... mare tiganeala, ma gandeam cum sa fac sa-i pun pozele la kitsch tuning din bacau, ca ma cunosc cu omul si se supara :lol: :lol:
oricum omul a rupt masinile din clasa lui la curse pe aeroport la iasi :wink:

83SOF 23-08-05 11:33

nu-i rea almera, dar cum de se incumeta sa-si strice garantia la ea ? :lol: il stiam mai conservator :twisted:

aleks 23-08-05 11:43

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"83SOF\"
nu-i rea almera, dar cum de se incumeta sa-si strice garantia la ea ? :lol: il stiam mai conservator :twisted:

spunea ca nu umbla la nimic ce ar presupune afectarea garantiei :lol:

83SOF 23-08-05 11:50

deci pleoape, praguri , neoane si folie 8) eventual un abtibild cu \"Dentist Number One\" hehehe :twisted:

adrryan 23-08-05 14:27

Ma cunosc si eu cu soferul(Cosmin) acelui taxi. Is curios catzi cai are. La ce clasa a participat? Am inteles ca a ajuns la 240km/h, nu cred. Mi-a mai zis cineva ca nu se poate lua cu un passat de 130cai.

aleks 24-08-05 11:47

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"adrryan\"
Ma cunosc si eu cu soferul(Cosmin) acelui taxi. Is curios catzi cai are. La ce clasa a participat? Am inteles ca a ajuns la 240km/h, nu cred. Mi-a mai zis cineva ca nu se poate lua cu un passat de 130cai.

nu stiu ce sa spun, mie mi s-a parut agila masina, mai ales la ce jalnic arata... :lol: :lol:

SFW 26-08-05 02:27

240 mi se pare mult prea exagerat. Parerea mea :)


All times are GMT +2. The time now is 18:26.

- Copyright 2024 4Tuning