Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Dacia (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia.html)
-   -   Logan din Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia/72450-logan-satu.html)

Maskatu 09-04-08 12:06

Re: Logan din Satu Mare
 
Daca vrea plafon negru , dc nu il VOPSESTE negru? si gata! Daca nu vrea pt ca ii e frica ca o sa o vanda si nu o mai ia nimeni... sa o lase asa... tuning-ul cere sacrificii !

spark88 09-04-08 13:33

Re: Logan din Satu Mare
 
:D bine zici mi-e frica ca atunci nimeni nu o mai cumpara :sad:
Chiar nu stiu ce sa zic , doar se pricep aia si il pun fain pe masina :rolleyes2

Maskatu 09-04-08 14:18

Re: Logan din Satu Mare
 
stai linistit ca si folia daca o tii luni de zile sau chiar ani... dupa atata canicula...inghet dezghet... daca vrei sa o mai dai jos trebuie efectiv "smulsa" si dupa aceea tre sa ii dai cu polish si ceara si prostii dastea pana iti vine rau, asta ca sa o scoti cat de cat cum era inainte... :D

spark88 09-04-08 14:28

Re: Logan din Satu Mare
 
Deci verdictul final????sa nu mai fac plafonul negru?????:rolleyes2

Maskatu 09-04-08 14:30

Re: Logan din Satu Mare
 
ca sa faci plafonu negru trebuie sa ai geamuri fumurii, macar prelungiri de bari, spoilere.... jenti

W R S 09-04-08 15:59

Re: Logan din Satu Mare
 
Exact si stalpii negri ... :) doar asa se vede frumos :)

Eu zic sa investesti in niste arcuri , cauciucuri , jante frumoase , xenoane, o remapare .

Am un logan aici la bloc cu un kit exterior dragut , cred ca este din targ cumparat si vopsit in culoarea masinii .

Am condus si eu logan , nu imi place deloc cum sta pe curbe din cauza inaltimii exagerate , chiar periculos , lasa restilizarea masinii si da-i performante ca are nevoie :)

PS : cat face un 1.6 0-100 ? un 1.6 si-o ia la acceleratia de la vre-o motorizare logan diesel ?

B-61-KYS 09-04-08 18:57

Re: Logan din Satu Mare
 
Este cineva pe aici priceput la photoshop sa ia spre exemplu masina lui spark si sa-i ataseze un autocolant negru mat ? Cred ca m-ar interesa sa achizitionez asa ceva!

WGF 09-04-08 19:25

Re: Logan din Satu Mare
 
1 Attachment(s)
uite am incercat eu ceva aseara....da nu prea a iesit cum am dorit eu...dar totusi uite poza!daca vrei sa iti incerc direct p masina ta da-mi add p mess si te rezolv;)
andreymafiotu e id-ul

spark88 09-04-08 20:46

Re: Logan din Satu Mare
 
Imi place cum arata:D:D:D:D:D:D

lord_hades 09-04-08 20:55

Re: Logan din Satu Mare
 
negru ala trebuia facut un pic mai inchis si cu tenta de luciu ..oricum ar arata bine :D

WOLFI3 09-04-08 21:26

Re: Logan din Satu Mare
 
Hm.......ceau Spark88!!! Pana acuma doar am mirat ce ai si ce faci...da cred ca ma bag in batalia cuvintelor!!! Cred ca ar trebui sa lasi plafonul in pace...numa daca nu o vopsesti ceva ma lucios!!!! Da oricum asa arata ok!!!
Iar cu muzica...!! Sa-ti fie rusine.....am pus videoul tau pe telefon...cu subwooferu...cand tremura tabla la logan....si le-am aratat la colegi...de atuncea nu le mai intereseaza ce fac io...ma-ntreaba ce a mai bagat Arnold in masina?;)
Deci rusine sa-ti fie...ai o muzica calume...!! Astept pm. de la cei care nu sunt de o parere cu mine!!(si poate facem un scandal)---glumesc!!
BRAVO...si BAFTA in continuare!!!!
(Stiu ca vei ramane mereu cu buburuza verde in amintire)

spark88 09-04-08 21:38

Re: Logan din Satu Mare
 
3 Attachment(s)
Mersi mult domnu:D(n-as fi crezut vreodata ca si loganasul o sa fie admirat:lol:)
Si eu sunt foarte multumit de sistemul audio8)
Ce va urma o sa fie jenti......:D
Pe saptamana viitoare sper ca le am.......................Pun si o poze cu ele sa vedeti ce minunatii imi iau

quick_silver 10-04-08 17:12

Re: Logan din Satu Mare
 
tiam vazut azi bestia:lol: in oras. frumoasa;)

mareo 10-04-08 17:17

Re: Logan din Satu Mare
 
hai sa te vedem cu noile jante:D ca sunt tare frumoase:D bafta

spark88 10-04-08 17:20

Re: Logan din Satu Mare
 
@quick_silver: mersi mult! unde m-ai vazut???
@mareo: crede-ma si eu le astept cu nerabdare :D


All times are GMT +2. The time now is 00:51.

- Copyright 2024 4Tuning