![]() |
User Group pentru bicilete !
-pote pare ceva stupid dar daca se poate sa se faca si asa ceva :oops:
|
Re: User Group pentru bicilete !
Un usergroup poate fii infiintat dar sa aiba un nr minim de membrii..nu 2..3.;)
|
Re: User Group pentru bicilete !
daca e ma bag si eu;)
|
Re: User Group pentru bicilete !
Ma bag si eu de ce nu
|
Re: User Group pentru bicilete !
pana una alta vezi ca ai mancat o litera(hint-c):))))))
|
Re: User Group pentru bicilete !
Pai cred ca toti avem biciclete :roll: 37.070 de membri
|
Re: User Group pentru bicilete !
eu unu o am dezmembrata in garaj
|
Re: User Group pentru bicilete !
Quote:
|
Re: User Group pentru bicilete !
PM lui ZoliaT
|
Re: User Group pentru bicilete !
o sa se ajunga sa se faca group si pt boxeri/chiloti normali.. ce treaba au bicicletele cu un forum de tuning si motorsport?
|
Re: User Group pentru bicilete !
Lol pHlow... ai dreptate si tu... dar vor copiii sa aiba si ei un usergrup pentru ce se pricep mai bine... biciclete :D :rolleyes2
|
Re: User Group pentru bicilete !
Pentru role? ma bag si eu .. gata hai sa nu mai fim rai :)) ( pHlow , Maskatu ) :)) sa vedem ce se hotaraste :P
|
Re: User Group pentru bicilete !
nu e vb de rautate... e pur si simplu rational.. adica toate grupurile create au legatura directa cu MOTORsport... pe cand bicicletele?! De ce nu si grup pt marca de sosete preferata sau marca de blugi..
pt asa ceva e forumul urbanrider .... |
Re: User Group pentru bicilete !
Baietii au venit cu o propunere....nu cu o hotarare ;)
|
Re: User Group pentru bicilete !
Poate ca baietii si-au pus mintea la contributie si s-au gandit la biciclete cu motor :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:47. |
- Copyright 2026 4Tuning