Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   User Group pentru bicilete ! (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/72393-user-group-bicilete.html)

raulito 26-03-08 14:01

User Group pentru bicilete !
 
-pote pare ceva stupid dar daca se poate sa se faca si asa ceva :oops:

ERY 27-03-08 14:00

Re: User Group pentru bicilete !
 
Un usergroup poate fii infiintat dar sa aiba un nr minim de membrii..nu 2..3.;)

TFK 27-03-08 14:11

Re: User Group pentru bicilete !
 
daca e ma bag si eu;)

alexcump 27-03-08 18:44

Re: User Group pentru bicilete !
 
Ma bag si eu de ce nu

mihai88 27-03-08 19:10

Re: User Group pentru bicilete !
 
pana una alta vezi ca ai mancat o litera(hint-c):))))))

EaGle 27-03-08 20:58

Re: User Group pentru bicilete !
 
Pai cred ca toti avem biciclete :roll: 37.070 de membri

Ingerasul99 27-03-08 20:59

Re: User Group pentru bicilete !
 
eu unu o am dezmembrata in garaj

kirin 27-03-08 23:20

Re: User Group pentru bicilete !
 
Quote:

Originally Posted by ERY (Post 1450468)
Un usergroup poate fii infiintat dar sa aiba un nr minim de membrii..nu 2..3.;)

care e nr minim de membrii ?unde se poate aplica o cerere,ceva de genul (cred ca asta il interesa pe baiat)

ERY 28-03-08 10:04

Re: User Group pentru bicilete !
 
PM lui ZoliaT

pHlow 28-03-08 11:21

Re: User Group pentru bicilete !
 
o sa se ajunga sa se faca group si pt boxeri/chiloti normali.. ce treaba au bicicletele cu un forum de tuning si motorsport?

Maskatu 28-03-08 17:03

Re: User Group pentru bicilete !
 
Lol pHlow... ai dreptate si tu... dar vor copiii sa aiba si ei un usergrup pentru ce se pricep mai bine... biciclete :D :rolleyes2

Bogdan_ozzy 28-03-08 17:14

Re: User Group pentru bicilete !
 
Pentru role? ma bag si eu .. gata hai sa nu mai fim rai :)) ( pHlow , Maskatu ) :)) sa vedem ce se hotaraste :P

pHlow 28-03-08 18:09

Re: User Group pentru bicilete !
 
nu e vb de rautate... e pur si simplu rational.. adica toate grupurile create au legatura directa cu MOTORsport... pe cand bicicletele?! De ce nu si grup pt marca de sosete preferata sau marca de blugi..
pt asa ceva e forumul urbanrider ....

ERY 28-03-08 19:22

Re: User Group pentru bicilete !
 
Baietii au venit cu o propunere....nu cu o hotarare ;)

Maskatu 28-03-08 21:40

Re: User Group pentru bicilete !
 
Poate ca baietii si-au pus mintea la contributie si s-au gandit la biciclete cu motor :lol:


All times are GMT +2. The time now is 18:47.

- Copyright 2026 4Tuning