![]() |
Compresor clima
caut compresor de clima pt e36 ! astept oferte ..
|
Re: Compresor clima
1 Attachment(s)
am eu unul de pe 1.7 tds...da e stricata partea din fata ...fulia , rulmentul....daca te ajuta in vreun fel da-mi un pm
cam asa arata cel pe care l-am pus eu pe masina |
Re: Compresor clima
o sa ma interesez si te anunt dak imi e de folos... ms mult
|
Re: Compresor clima
Quote:
am eu unul cu tot cu rolade la motorul de 2,5 24 v |
| All times are GMT +2. The time now is 20:10. |
- Copyright 2026 4Tuning