![]() |
Polish auto
Care este parerea voastra la polishul auto...adik care ar fi cel mai indicat.....DAK am masina zgariata putin de tot doar nu am sa o duc al polish pt o bucatica mica....deci intrebarea mea ar fi care ar fi polishul care te scapa de astea...cel mai bun ?
|
Re: Polish auto
Quote:
|
Re: Polish auto
ok mss mult mah de sfat.....sper sa fie util si pentru altii ;)
|
Re: Polish auto
Nu prea sunt in tema cu polish-ul si am si niste zgarieturi minic..cam de max 2 cm lungime si situate una sub alta ca si cum ar fi zgariat o pisica.Cum as putea "masca" zgariturile?Vreo pasta?Sa o duc la o spalatorie sa o faca ei sau sa incerc eu? :)
|
Re: Polish auto
Quote:
|
Re: Polish auto
Eu am gasit un polish bun, la aia in Baneasa care au si fibra si rasina, Polydis se cheama firma. Eu i-am testat si sunt ok...recomand !
Am luat si buretii necesari pentru aplicare ... in schimb tre' sa ai mana, man ! |
Re: Polish auto
si rabdare si nervi :)
|
Re: Polish auto
Quote:
|
Re: Polish auto
cam cat e un polishat pentru un logan (bucuresti, sector 3, vreo firma)?
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:54. |
- Copyright 2026 4Tuning