Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Sony Ericsson W200i (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/72078-sony-ericsson-w200i.html)

Daxter 24-03-08 15:05

Sony Ericsson W200i
 
5 Attachment(s)
Luat de la cosmote acum 2-3 luni.
Pachet complet, garantie, neumblat in el, stare buna, card 128 mb
pret 215 ron negociabil, nu este codat pe nici o retea, merge perfect.

Pret 215 Ron negociabil
Tel 0723 995 010
YM king.daxter

Daxter 25-03-08 09:04

Re: Sony Ericsson W200i
 
up cu el hai up up up

Psycho 25-03-08 09:14

Re: Sony Ericsson W200i
 
SE INTERZICE "UP" MAI DEVREME DE 2 ZILE DE LA ALT "UP" pentru a lasa si alte anunturi sa ramana pe prima pagina.

Extras din regulament .. mersi

Daxter 25-03-08 21:31

Re: Sony Ericsson W200i
 
reducere pentru interesati

Daxter 28-03-08 19:44

Re: Sony Ericsson W200i
 
s-a dat acum 2 zile


All times are GMT +2. The time now is 19:36.

- Copyright 2026 4Tuning