![]() |
Kadett prin Bucuresti
Mai scriem o data, ca a disparut din varii motive.
Incepand cu luna aprilie, mai exact a 2-a saptamana, ex-Kadettul UGA revine in Bucuresti cu tot cu actualul proprietar...se indeplineste astfel dorinta o veche dorinta a proprietarului, aceea de a fi in mijlocul celor mai mari pasionati de masini...intrucat forma masinii este una de zile mari, va astept cu mic cu mare sa ne masuram puterile de pe loc, din mers, numai distractie sa fie...masina are un motor C20LET. |
Re: Kadett prin Bucuresti
cine sterge si de ce ?
te asteptam cu interes...mai ales ca era nevoie de cineva din afara "bucurestiului" sa bage mintile in cap marilor raceri locali!la mai mare! :) |
Re: Kadett prin Bucuresti
Ce frumos ! Care ar fi scopul stergerii unui topic la provocari ?
|
Re: Kadett prin Bucuresti
Quote:
Sper sa fie show............... |
Re: Kadett prin Bucuresti
Quote:
Dragos abia astept sa facem un "gratar" amandoi....de fapt doream de mult acest lucru dar nu a fost sa fie..... |
Re: Kadett prin Bucuresti
Quote:
|
Re: Kadett prin Bucuresti
Mai nea Andrei....eu imi aduc aminte ultima discutie din birou de la Catalin cand tu ziceai ca vrei din mers iar eu ti-am zis ca vreau de pe loc.....pot sa si detaliez daca vrei dar nu cred ca e cazul....pana la urma nu s-a mai intamplat nimik....
Poate ai glumit dar vezi ca pe aici "lumea" nu prea stie de gluma... |
Re: Kadett prin Bucuresti
Quote:
De restul...lasa-i ca cei care nu cunosc.........nici nu trebuie sa stie:)).... |
Re: Kadett prin Bucuresti
o sa se faca lumina in curand...esti 4x4 nenea edy sau suntem la fel?
|
Re: Kadett prin Bucuresti
haideti baieti sa ne vedem...... eu - fiat Bravo - plus un prieten cu un GTI... ce ziceti? Incerc si eu cu voi la "liga mare"...:D
|
Re: Kadett prin Bucuresti
Quote:
|
Re: Kadett prin Bucuresti
Ca sa fie lamuriti toti cei care se intreaba de ce s-a sters topicu', o sa dau o explicatie, din moment ce eu l-am sters.
Am sters offtopicu' care se facuse si am vrut sa lipesc 2 mesaje are userului B11EAU; nu stiu exact din ce motiv, acest user a apart ca initiator al topicului. Aceasta explicatie a primit-o si B39738 intr-un mesaj privat dat de mine. |
Re: Kadett prin Bucuresti
Quote:
continuam pe topicul asta,ca nu are legatura cu topicul de provenienta masina a ajuns in Bucuresti iar eu sunt f bucuros, sper sa ne vedem in numar mare la Braila... |
Re: Kadett prin Bucuresti
Quote:
|
Re: Kadett prin Bucuresti
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:15. |
- Copyright 2026 4Tuning