Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Kadett prin Bucuresti (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/72055-kadett-bucuresti.html)

B39738 24-03-08 12:35

Kadett prin Bucuresti
 
Mai scriem o data, ca a disparut din varii motive.

Incepand cu luna aprilie, mai exact a 2-a saptamana, ex-Kadettul UGA revine in Bucuresti cu tot cu actualul proprietar...se indeplineste astfel dorinta o veche dorinta a proprietarului, aceea de a fi in mijlocul celor mai mari pasionati de masini...intrucat forma masinii este una de zile mari, va astept cu mic cu mare sa ne masuram puterile de pe loc, din mers, numai distractie sa fie...masina are un motor C20LET.

yoda 25-03-08 11:40

Re: Kadett prin Bucuresti
 
cine sterge si de ce ?
te asteptam cu interes...mai ales ca era nevoie de cineva din afara "bucurestiului" sa bage mintile in cap marilor raceri locali!la mai mare! :)

Lucian 26-03-08 10:27

Re: Kadett prin Bucuresti
 
Ce frumos ! Care ar fi scopul stergerii unui topic la provocari ?

maryo 26-03-08 15:58

Re: Kadett prin Bucuresti
 
Quote:

Originally Posted by B39738 (Post 1442443)
Mai scriem o data, ca a disparut din varii motive.

Incepand cu luna aprilie, mai exact a 2-a saptamana, ex-Kadettul UGA revine in Bucuresti cu tot cu actualul proprietar...se indeplineste astfel dorinta o veche dorinta a proprietarului, aceea de a fi in mijlocul celor mai mari pasionati de masini...intrucat forma masinii este una de zile mari, va astept cu mic cu mare sa ne masuram puterile de pe loc, din mers, numai distractie sa fie...masina are un motor C20LET.

Bine ai venit,cat despre kadett - bine a revenit!!!
Sper sa fie show...............

GTA 27-03-08 00:24

Re: Kadett prin Bucuresti
 
Quote:

Originally Posted by Lucian (Post 1447430)
Ce frumos ! Care ar fi scopul stergerii unui topic la provocari ?

OT.S-a sters probabil din cauza OT-ului.

Dragos abia astept sa facem un "gratar" amandoi....de fapt doream de mult acest lucru dar nu a fost sa fie.....

UGA 27-03-08 12:12

Re: Kadett prin Bucuresti
 
Quote:

Originally Posted by GTA (Post 1449450)
OT.S-a sters probabil din cauza OT-ului.

Dragos abia astept sa facem un "gratar" amandoi....de fapt doream de mult acest lucru dar nu a fost sa fie.....

Ti-a fost tarsa "lunganule" recunoaste....hahaha....:))

GTA 27-03-08 20:22

Re: Kadett prin Bucuresti
 
Mai nea Andrei....eu imi aduc aminte ultima discutie din birou de la Catalin cand tu ziceai ca vrei din mers iar eu ti-am zis ca vreau de pe loc.....pot sa si detaliez daca vrei dar nu cred ca e cazul....pana la urma nu s-a mai intamplat nimik....

Poate ai glumit dar vezi ca pe aici "lumea" nu prea stie de gluma...

UGA 28-03-08 17:14

Re: Kadett prin Bucuresti
 
Quote:

Originally Posted by GTA (Post 1451101)
Mai nea Andrei....eu imi aduc aminte ultima discutie din birou de la Catalin cand tu ziceai ca vrei din mers iar eu ti-am zis ca vreau de pe loc.....pot sa si detaliez daca vrei dar nu cred ca e cazul....pana la urma nu s-a mai intamplat nimik....

Poate ai glumit dar vezi ca pe aici "lumea" nu prea stie de gluma...

...pai stiu nea Edy.....dar ce naiba eu aveam doar 2 roti si tu 4...pai e corect....ce naiba...ce te-am provocat eu la baschet:)):)):)):)):))

De restul...lasa-i ca cei care nu cunosc.........nici nu trebuie sa stie:))....

B39738 28-03-08 18:22

Re: Kadett prin Bucuresti
 
o sa se faca lumina in curand...esti 4x4 nenea edy sau suntem la fel?

rockerash 28-03-08 20:11

Re: Kadett prin Bucuresti
 
haideti baieti sa ne vedem...... eu - fiat Bravo - plus un prieten cu un GTI... ce ziceti? Incerc si eu cu voi la "liga mare"...:D

GTA 28-03-08 21:04

Re: Kadett prin Bucuresti
 
Quote:

Originally Posted by B39738 (Post 1452802)
o sa se faca lumina in curand...esti 4x4 nenea edy sau suntem la fel?

Momentan masina e la Catalin in lucru....se monteaza cutia de transfer,volanta si sunt curios sa vad cum arata ambreiajul dupa 1 an de exploatare... :):).

Gabi 29-03-08 13:56

Re: Kadett prin Bucuresti
 
Ca sa fie lamuriti toti cei care se intreaba de ce s-a sters topicu', o sa dau o explicatie, din moment ce eu l-am sters.

Am sters offtopicu' care se facuse si am vrut sa lipesc 2 mesaje are userului B11EAU; nu stiu exact din ce motiv, acest user a apart ca initiator al topicului.

Aceasta explicatie a primit-o si B39738 intr-un mesaj privat dat de mine.

B39738 15-04-08 09:57

Re: Kadett prin Bucuresti
 
Quote:

Originally Posted by MadCow (Post 1481478)
in alta ordine de idei, se pare ca UGA merge mai bine ca niciodata. s-a dat in seara asta cu un evo 9 estimat la 360 cp si l-a batut din mers...... dupa care, spre surprinderea tuturor l-a batut si de pe loc. bravo domnu' inginer :)


continuam pe topicul asta,ca nu are legatura cu topicul de provenienta
masina a ajuns in Bucuresti iar eu sunt f bucuros, sper sa ne vedem in numar mare la Braila...

UGA 17-04-08 11:13

Re: Kadett prin Bucuresti
 
Quote:

Originally Posted by B39738 (Post 1485193)
continuam pe topicul asta,ca nu are legatura cu topicul de provenienta
masina a ajuns in Bucuresti iar eu sunt f bucuros, sper sa ne vedem in numar mare la Braila...

MadCow...de ce dai tu lucruri din "casa".....ofofoofofofoofofofoo

ady_gti 18-04-08 20:41

Re: Kadett prin Bucuresti
 
Quote:

Originally Posted by B39738 (Post 1442443)
Mai scriem o data, ca a disparut din varii motive.

Incepand cu luna aprilie, mai exact a 2-a saptamana, ex-Kadettul UGA revine in Bucuresti cu tot cu actualul proprietar...se indeplineste astfel dorinta o veche dorinta a proprietarului, aceea de a fi in mijlocul celor mai mari pasionati de masini...intrucat forma masinii este una de zile mari, va astept cu mic cu mare sa ne masuram puterile de pe loc, din mers, numai distractie sa fie...masina are un motor C20LET.

salut domnule ... daca nu deranjez .. as dori o cursa cu dumneavoastra de 3 MAi la saturn daca veniti ;) ma acceptati ?? un peugeot 205 2.0 Turbo 141 cp


All times are GMT +2. The time now is 22:15.

- Copyright 2026 4Tuning