Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Machetele mele (https://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele.html)
-   -   Machetele mele - EaGle (https://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele/71870-machetele-mele-eagle.html)

EaGle 22-03-08 22:38

Machetele mele - EaGle
 
3 Attachment(s)
Dragi compatrioti:lol:, in aceasta seara, al nostru cetatean Coman Razvan m-a amenintat ca face un thread de reclamatie contra mea pentru ca nu-mi prezint machetele:lol:, si anume asta:arrow:
Quote:

Mult stimatul nostru Domn Moderator de pe sectiunea Modelism...cand ai de gand sa iti prezinti si tu machetele pe acest site?:twisted: Ce sa ii facem lui Eagle daca nu isi prezinta machetele? Nu mai ascultam nimic din ce zice! Sau ii dam BAN :lol::lol::lol: Deci...Eagle ia masuri...cat mai repede! :twisted::twisted::twisted:
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Asa ca, hai sa incep:D, momentan macheta mea preferata, Ferrari F40 1:18 Bburago made in Italy:D

coman razvan 22-03-08 22:41

Re: Machetele mele-EaGle
 
Quote:

Originally Posted by EaGle (Post 1439409)
Dragi compatrioti:lol:, in aceasta seara, al nostru cetatean Coman Razvan m-a amenintat ca face un thread de reclamatie contra mea pentru ca nu-mi prezint machetele:lol:, si anume asta:arrow:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Asa ca, hai sa incep:D, momentan macheta mea preferata, Ferrari F40 1:18 Bburago made in Italy:D

:twisted::twisted::twisted:Bun venit printre noi! (acum esti si tu in ton cu lumea de pe aici)! Sa nu crezi ca acum daca ti-ai prezentat o masina...ai scapat! Stim cu totii ca ai multe machete!Asa ca...:lol:!
Frumos Ferrariul F40, si foarte ingrijit!:oops:

virusel 22-03-08 22:55

Re: Machetele mele-EaGle
 
super macheta.culoarea e superba.
ps:bine ai facut razvan ca l-ai pus sa-si faca thread;)

manu_96xls 22-03-08 22:58

Re: Machetele mele-EaGle
 
Frumos Ferrari-ul!Asteptam de mult timp sa iti vad si tie machetele:-P si se pare ca acum am noroc.
Astept/ăm si restul.

EaGle 23-03-08 17:35

Re: Machetele mele-EaGle
 
4 Attachment(s)
GiugiaroDesign Prima Speedster:-)
Bburago 1:18

virusel 23-03-08 17:56

Re: Machetele mele-EaGle
 
super frumoasa macheta si cred ca si destul de rara ca nu prea am vazut la multa lume:cool:

Most_Wanted 24-03-08 12:55

Re: Machetele mele-EaGle
 
Quote:

Originally Posted by EaGle (Post 1440714)
GiugiaroDesign Prima Speedster:-)
Bburago 1:18


asta e smechera rau ...

Reme 25-03-08 12:20

Re: Machetele mele-EaGle
 
frumoase machetele, am si eu un ferrari F40 , dar al meu e facut bucati! nu stiu sa il mai pun la loc :((...bvine ai venit in sfarsit si matale si bafta in continuare!

EaGle 25-03-08 12:26

Re: Machetele mele-EaGle
 
4 Attachment(s)
Multumesc tuturor.:-)

BMW Z8
Bburago (IT):o
1:18

virusel 25-03-08 14:01

Re: Machetele mele-EaGle
 
Cat de calumea e cu garda la sol asa joasa;)Eagle la modificari de machete nu te bagi???

EaGle 25-03-08 14:06

Re: Machetele mele-EaGle
 
Quote:

Originally Posted by virusel (Post 1445050)
Cat de calumea e cu garda la sol asa joasa;)Eagle la modificari de machete nu te bagi???

Am ceva in minte pentru un Porsche 996 Turbo, as vrea sa-l fac negru sau un albastru foarte inchis, am pus si un mic girofar inauntru la mijloc...dar momentat nu prea am timp si spatiu pentru ceea ce vreau sa fac, am s-o prezint la momentul oportun;)
PS: Masina ar trebuii sa fie de la FBI :???::lol:

virusel 25-03-08 14:19

Re: Machetele mele-EaGle
 
ideea e buna .... astept poze

Reme 28-03-08 13:31

Re: Machetele mele-EaGle
 
misto bimmerul!

EaGle 02-04-08 16:01

Re: Machetele mele-EaGle
 
5 Attachment(s)
Hai sa mai pun si eu ceva:o
Ferrari F50
Bburago (IT)
1:18

Reme 02-04-08 19:07

Re: Machetele mele-EaGle
 
vreau si eu F50:)


All times are GMT +2. The time now is 06:21.

- Copyright 2026 4Tuning