![]() |
Machetele mele - EaGle
3 Attachment(s)
Dragi compatrioti:lol:, in aceasta seara, al nostru cetatean Coman Razvan m-a amenintat ca face un thread de reclamatie contra mea pentru ca nu-mi prezint machetele:lol:, si anume asta:arrow:
Quote:
Asa ca, hai sa incep:D, momentan macheta mea preferata, Ferrari F40 1:18 Bburago made in Italy:D |
Re: Machetele mele-EaGle
Quote:
Frumos Ferrariul F40, si foarte ingrijit!:oops: |
Re: Machetele mele-EaGle
super macheta.culoarea e superba.
ps:bine ai facut razvan ca l-ai pus sa-si faca thread;) |
Re: Machetele mele-EaGle
Frumos Ferrari-ul!Asteptam de mult timp sa iti vad si tie machetele:-P si se pare ca acum am noroc.
Astept/ăm si restul. |
Re: Machetele mele-EaGle
4 Attachment(s)
GiugiaroDesign Prima Speedster:-)
Bburago 1:18 |
Re: Machetele mele-EaGle
super frumoasa macheta si cred ca si destul de rara ca nu prea am vazut la multa lume:cool:
|
Re: Machetele mele-EaGle
Quote:
asta e smechera rau ... |
Re: Machetele mele-EaGle
frumoase machetele, am si eu un ferrari F40 , dar al meu e facut bucati! nu stiu sa il mai pun la loc :((...bvine ai venit in sfarsit si matale si bafta in continuare!
|
Re: Machetele mele-EaGle
4 Attachment(s)
Multumesc tuturor.:-)
BMW Z8 Bburago (IT):o 1:18 |
Re: Machetele mele-EaGle
Cat de calumea e cu garda la sol asa joasa;)Eagle la modificari de machete nu te bagi???
|
Re: Machetele mele-EaGle
Quote:
PS: Masina ar trebuii sa fie de la FBI :???::lol: |
Re: Machetele mele-EaGle
ideea e buna .... astept poze
|
Re: Machetele mele-EaGle
misto bimmerul!
|
Re: Machetele mele-EaGle
5 Attachment(s)
Hai sa mai pun si eu ceva:o
Ferrari F50 Bburago (IT) 1:18 |
Re: Machetele mele-EaGle
vreau si eu F50:)
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:21. |
- Copyright 2026 4Tuning