![]() |
4TUNING & 4SS la Muscle & Classic Show Car 2005, SUA
9 Attachment(s)
:arrow:
locatia: Maine, orasul Rockland. |
9 Attachment(s)
:arrow:
|
9 Attachment(s)
Cand mai am timp, pun si restul de poze. :arrow:
|
super hondare i-a si un motor sa-l punem pe dvd :lol:
|
bai! pacat ca 90% din pozele alea sunt compromice ca apare unu urat care se hlizeste la fotograf! :lol:
|
Re:
Quote:
|
Hondo, cu cat dai emblema pe care tineai mana in ultima poza :lol:
|
Mamaaaaaaaa ce s-a ingrasat Hondaru ! :lol:
|
Re:
Quote:
|
lasa mah ca a scos f bine ce era cu adevarat frumos in poza: masina:D :lol: :lol: :lol:
de la motoare ai sutit ceva? :lol: :lol: :lol: |
frumoase foc batranele doamne :lol: :lol:
kiar dak le acopera hodarul :twisted: :twisted: |
Sunt super masinile,mai ales GTO-ul :P
|
Re: 4TUNING & 4SS la Muscle & Classic Show Car 2005, SUA
Quote:
Super frumoase toate pozele, good job Hondare :p |
| All times are GMT +2. The time now is 01:15. |
- Copyright 2026 4Tuning