![]() |
vand statie
3 Attachment(s)
se vinde directed xtreme 2300x arata(mai bine ca in poze) si merge ca noua,nu a fost reparata.
4 ohmi, stereo: 2 x 50W RMS 2 ohmi, stereo: 2 x 75W RMS 4 ohmi in punte:1 x 150W RMS Crossover variabil Bass boost comutabil 6 or 12dB @50hz protectii curent pret 1.700.000 negociabil ! |
Re: vand statie
salut , te-ar interesa un schimb cu o magazie de cd Sony:-P https://forum.4tuning.ro/555-hu-cd-playere-mp3/71098-vand-magazie-cd-sony.html sau un mixer audio pe 3 canale http://www.turntablism.ro/forum/view...php?f=23&t=179
daca nu..ia-o ca pe un up!multumesc! ps: daca reusesc sa dau intre timp una din ele as lua eu statia, bafta! |
Re: vand statie
nu mersi ..am nevoie de bani..statia te asteapta :)
|
Re: vand statie
up........pret negociabil!
|
Re: vand statie
up up up up....
|
Re: vand statie
da-mi in pm ultimul pret te rog si un numar de telefon. multumesc
|
Re: vand statie
up..up up up up
|
Re: vand statie
nu ma scapa nimeni de ea?strange prafu din camera...am zis ca e NEGOCIABIL!!
|
Re: vand statie
sal zi mi te rog ultimul pret si te las eu fara ea!!!!
|
Re: vand statie
1,5mil e ok? e vreo 3mil noua..avand in vedere ca a mea e folosita o las la jumate de pret..dar isi face treaba ok..
|
Re: vand statie
salut... stiu ca sunt cam ''nesimtit'' dar nu am mai mult deocamdata... iti ofer 100 ron + taxe postale platite de mine... ce zici?
|
Re: vand statie
salut!nu mersi.. vreau un pic mai mult ...nu esti nesimti stai linistit..fiecare cat are..daca ai vreun drum prin bucuresti..cat dai pe transport adaugi si e a ta :)
|
Re: vand statie
up............
|
Re: vand statie
mai scad 3 beri si o sticla buna de vin din pret...cat rezulta?eu nu stiu...ziceti-mi voi :)..ahh..mai pica si 2 eugenii...
|
Re: vand statie
Quote:
d care vin?? frantuzesc??? daca e asa o iau eu cu 50 ron :)) si daca mai scazi si berea iti ofer 40 ron :)) =)) |
| All times are GMT +2. The time now is 09:35. |
- Copyright 2026 4Tuning