Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Amplificatoare auto & stuff (https://forum.4tuning.ro/554-amplificatoare-auto-and-stuff.html)
-   -   vand statie (https://forum.4tuning.ro/554-amplificatoare-auto-and-stuff/71647-vand-statie.html)

vpower16v 21-03-08 00:01

vand statie
 
3 Attachment(s)
se vinde directed xtreme 2300x arata(mai bine ca in poze) si merge ca noua,nu a fost reparata.

4 ohmi, stereo: 2 x 50W RMS
2 ohmi, stereo: 2 x 75W RMS
4 ohmi in punte:1 x 150W RMS
Crossover variabil
Bass boost comutabil 6 or 12dB @50hz
protectii curent

pret 1.700.000 negociabil !

GABITZA2007 21-03-08 08:21

Re: vand statie
 
salut , te-ar interesa un schimb cu o magazie de cd Sony:-P https://forum.4tuning.ro/555-hu-cd-playere-mp3/71098-vand-magazie-cd-sony.html sau un mixer audio pe 3 canale http://www.turntablism.ro/forum/view...php?f=23&t=179

daca nu..ia-o ca pe un up!multumesc!

ps: daca reusesc sa dau intre timp una din ele as lua eu statia, bafta!

vpower16v 21-03-08 15:45

Re: vand statie
 
nu mersi ..am nevoie de bani..statia te asteapta :)

vpower16v 25-03-08 11:02

Re: vand statie
 
up........pret negociabil!

vpower16v 30-03-08 19:29

Re: vand statie
 
up up up up....

Claudiu_Vcc 04-04-08 09:13

Re: vand statie
 
da-mi in pm ultimul pret te rog si un numar de telefon. multumesc

vpower16v 07-04-08 11:05

Re: vand statie
 
up..up up up up

vpower16v 09-04-08 22:13

Re: vand statie
 
nu ma scapa nimeni de ea?strange prafu din camera...am zis ca e NEGOCIABIL!!

VFFtuning 10-04-08 11:39

Re: vand statie
 
sal zi mi te rog ultimul pret si te las eu fara ea!!!!

vpower16v 10-04-08 15:14

Re: vand statie
 
1,5mil e ok? e vreo 3mil noua..avand in vedere ca a mea e folosita o las la jumate de pret..dar isi face treaba ok..

madutz2006 10-04-08 16:19

Re: vand statie
 
salut... stiu ca sunt cam ''nesimtit'' dar nu am mai mult deocamdata... iti ofer 100 ron + taxe postale platite de mine... ce zici?

vpower16v 10-04-08 21:15

Re: vand statie
 
salut!nu mersi.. vreau un pic mai mult ...nu esti nesimti stai linistit..fiecare cat are..daca ai vreun drum prin bucuresti..cat dai pe transport adaugi si e a ta :)

vpower16v 13-04-08 22:12

Re: vand statie
 
up............

vpower16v 16-04-08 15:41

Re: vand statie
 
mai scad 3 beri si o sticla buna de vin din pret...cat rezulta?eu nu stiu...ziceti-mi voi :)..ahh..mai pica si 2 eugenii...

madutz2006 16-04-08 18:29

Re: vand statie
 
Quote:

Originally Posted by vpower16v (Post 1487834)
mai scad 3 beri si o sticla buna de vin din pret...cat rezulta?eu nu stiu...ziceti-mi voi :)..ahh..mai pica si 2 eugenii...



d care vin?? frantuzesc??? daca e asa o iau eu cu 50 ron :)) si daca mai scazi si berea iti ofer 40 ron :)) =))


All times are GMT +2. The time now is 09:35.

- Copyright 2026 4Tuning