Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Virtual Tuning 3D (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d.html)
-   -   Lucrarile mele - Cipriany (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d/71576-lucrarile-mele-cipriany.html)

Cipriany 20-03-08 16:09

Lucrarile mele - Cipriany
 
11 Attachment(s)
Aici o sa-mi pun lucrarile mele; sper sa va placa
Pt. inceput:
- Alfa Romeo (mai multe variante)
- Audi Bavaro - Concept
- Audi Tornado CR - Concept

Cobra2007 21-03-08 09:36

Re: Lucrarile mele - Cipriany
 
wow mane..."belea" e putin spus...prea tare:dribble: mai ales acel Audi...love it!
p.s : neste wire ceva ? :D

Cipriany 21-03-08 10:40

Re: Lucrarile mele - Cipriany
 
1 Attachment(s)
Mersi Cobra pt. apreciere

Sleepy_85 21-03-08 12:38

Re: Lucrarile mele - Cipriany
 
Foarte misto masinile.
Parerea mea, daca faceai asa alfa 147 pentru concurs fara botu ala de carbon, era mult mai fain.Mie aia imi place mai mult.
Si audi e fain, numai ca mai ai niste misi probleme de modelare la bara fata si la bara din spate la sub stop, marginile acolo se cam intersecteaza.

Cipriany 21-03-08 18:35

Re: Lucrarile mele - Cipriany
 
40 Attachment(s)
Am vazut ca si alti si-au postat masinile de la concurs asa ca am sa le pun si eu aici sa se vada mai bine la rez. mare. Sper sa nu fie probleme:-)

Cipriany 25-03-08 10:24

Re: Lucrarile mele - Cipriany
 
3 Attachment(s)
- Audi Tornado CR (Concept)

Cipriany 25-03-08 10:28

Re: Lucrarile mele - Cipriany
 
4 Attachment(s)
- Nissan Silva (Concept)

Am vazut o imagine asemanatoare (la farurile din spate) un mai stiu exact unde si mi-a placut, asa ca am facut conceptul asta realizat fara blueprints!!!

Ace Axel 25-03-08 11:01

Re: Lucrarile mele - Cipriany
 
din perspectiva mea, bavaro vrea sa fie un concurent pt z4, iar tornado pt x6. e undeva intre suv si berlina. cred ca spatele trebuia sa fie un pic mai inalt. Cu spatele de ce nu pui imagini? Misto lucrarile oricum. Bafta in continuare :)

D_DooM 25-03-08 15:48

Re: Lucrarile mele - Cipriany
 
ai cv agreseli ... denivelari nedorite :) ... iar k design imi plac conceptele ;) .. fi mai atent la alinierea puncetelor .. liniilor .. planurilor .. .etc ;)

Cipriany 25-03-08 16:05

Re: Lucrarile mele - Cipriany
 
Este mai usor sa vezi greselile decat lucrurile bune:-)

D_DooM 26-03-08 02:04

Re: Lucrarile mele - Cipriany
 
k ... zi u ce ar conta mai mult intrun reply .... sati zic ala posibilile greseli sau "vai ce tare e" si atat ??

Cipriany 26-03-08 07:53

Re: Lucrarile mele - Cipriany
 
Orice ai scrie este bine venit si asa eu iau in considerare fiecare post, ce am scris eu mai sus nu este o remarca ci un "fact"(oameni tind sa vada greselile mai repede)Sper ca nu te-am spuarat, am sa iau in considerare fiecare post:D

Cipriany 27-03-08 08:20

Re: Lucrarile mele - Cipriany
 
1 Attachment(s)
Pt toti care aveti nevoie aici este colectia mea de background la rezolutii mari numai bune de folosit perfect facute in asa fel incat sa puteti aseza orice model in imagine fara sa mai editati imaginea.
Sper sa va fie de folos:D

frost_dani 27-03-08 10:39

Re: Lucrarile mele - Cipriany
 
multumim mult cipriany :)
si app..cel mai frumos mi se pare bmw-ul...nu are nici o greseala aproape..si d.p.p.v al modelarii si din cel al randarii ;)

D_DooM 27-03-08 11:14

Re: Lucrarile mele - Cipriany
 
ms pt poze .. chiar cautam asa cva :) ;)


All times are GMT +2. The time now is 07:49.

- Copyright 2024 4Tuning