![]() |
Golf 4 Tuning - Help :)
Ma gandeam sa o vand sau sa schimb direct pe alta masina dar pana la urma m-amm hotarat sa o tin pentru mine asa ca .. orice idee despre tuning e binevenita .. deci .. vreun gand cam ce ar trebui sa-i modific inainte ?? Vreau doar sa schimb aspectul exterior ... body-kit-uri ?
http://i27.tinypic.com/30t40m1.jpg http://i29.tinypic.com/okzrdl.jpg http://i27.tinypic.com/2626wid.jpg interiorul totusi habar am de ce l-am mai pus :)) .. in fine ... nota moderator: data vitoare pune poze cu manage attachements !! |
Ai putea sa-i pui niste neoane albastre, sau de-alea cu mai multe culori, eventual sticker Nike pe luneta, jantele alea sunt naspa, pune de tabla si ia capace cu spinnere.
Neaparat angel-eyes...sa creada dusmanii ca e BMW-u cand te vad in oglinda. Daca poti, pune-i asa: volan de bora, stopuri de passat, faruri de polo, trapa de phaeton, neaparat o sigla (VR6, AMG, Brabus, Hammann, Abarth, RS4, By Renault...etc). Sa-ti pui husa pe volan cu "Super-Sport", pedale si cap de schimbator de pleu, stopuri cu leduri, leduri albastre langa stergatoare, un ceas sau 2 pe capota, sa vezi cat e ceasul cand ti-e lene sa ridici mana. Sigur vei aparea in revista COX, masina ta va deveni cea mai ravnita din Romania;) :D Sa continuam: Lambo Doors daca se poate (sa creada dusmanii ca-i Lamborghini), filtru de aer sport (iti da inca 450 de cai la roata de rezerva), tri-xenon (faza lunga, faza scurta, semnalizatoare), capac de rezervor "tunning"...daca se poate Valy Tunning, sau Vyo Tunning; scrie-ti cu litere de-alea de cumparat Byzonu' in spate; a da, si tot cu litere de-alea, dar rosii, sa scrii TDY (nu conteaza ca-i benzina, dusmanii tre sa vada TDY); ti-as mai recomanda un brelog pt oglinda retrovizoare (ori un DVD, ori niste zaruri); abtinbild cu need for speed (gasesti tu unde sa-l pui); stickere cu Momo, K&N, Yokohama, Pioneer sa-ti pui pe aripi. O sa iti mai dau sfaturi pe masura ce imi aduc aminte. a da, si coloreaza emblemele si partile nichelate in auriu...e mult mai jmeker si eu as putea sa te sanctionez pentru rautatea de care dai dovada! nu toti s-au nascut invatati, si multi invata ce inseamna modificarea cu gust pe parcurs. asa ca te rog, conformeaza-te, si macar taci decat sa arunci asa o rautate ;) |
Re: Golf 4 Tunning - Help :)
Masina e superba.
Daca intradevar e a ta, pastreaza-o si incearca sa mentii cat mai mult look-ul original. Modificarile sa fie cat mai discrete, ... pt cunoscatori. Poti incepe cu o folie pe geamuri si un set de jante Santa Monica. Bafta. PS: nu pune engel eyes, sunt peste tot ... nu e bmw, e un vw. |
Re: Golf 4 Tunning - Help :)
Magos: glumeaaaam:) sunt amic cu proprietarul, vroiam sa-l chinui putin:)
|
Re: Golf 4 Tunning - Help :)
4 Attachment(s)
Da ce prieten sarcastic ai.Uite niste kituri autohtone Pilot.Poate te ajuta pozele astea cu ceva
nota moderator: foloseste manage attachements cand atasezi poze . nu mai adauga in mesaj pozele |
Re: Golf 4 Tunning - Help :)
3 Attachment(s)
Uite aici tot de la pilot si inca una pentru jante. Poate te ajuta cu ceva.
|
Re: Golf 4 Tuning - Help :)
Detaliaza.La ce pret sunt?Poate pui si poze?
|
Re: Golf 4 Tuning - Help :)
Farurile Sunt Complete,originale De Fabrica,cu Becuri D2s Cu Startere Si Module.pretul Este De 600 Eur Ambele Si Pt Poze O Adresa De Email Va Rog
|
Re: Golf 4 Tuning - Help :)
Sincer daca ai de gand sa faci ceva la cei de la Pilot sfatul meu este sa-i pui sa faca in asa fel da lufturile (imbinarile) care apar in pirimele doua poze la incheierea barilot cu aripile fata sau spate si cu farul respectiv trilpla sa nu se repete .
In rest spor la treaba . |
Re: Golf 4 Tuning - Help :)
Da ai dreptate pozele sunt mai vechi si s-a remediat problema.
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:19. |
- Copyright 2026 4Tuning