Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4TuningDAYS 2008 - 15-16 Martie - ROMEXPO (https://forum.4tuning.ro/513-4tuningdays-2008-15-16-martie-romexpo.html)
-   -   N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N G U (https://forum.4tuning.ro/513-4tuningdays-2008-15-16-martie-romexpo/71045-w-tengu-drift-show-primele-filme-4td-b69-hai.html)

axela 15-03-08 15:45

N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N G U
 
Primele Filme De La 4 Tuning Day Cu Tengu Si Hai-u Si Bike Show...

CostyN 15-03-08 16:23

Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N
 
si unde sunt primele filme , astea ?

axela 15-03-08 16:25

Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N
 
20 Attachment(s)
Pozele....

m_power87 15-03-08 17:24

Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N
 
si filmele?

m_power87 15-03-08 17:32

Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N
 
1 Attachment(s)
am si eu o mica parte din show-ul moto

Io4rap 15-03-08 17:40

Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N
 
ehe, uitati aici filmele :D sa va bucurati de ele, tengu ruleaza :peace::peace::peace:
ps: dak are cineva pozele cu tengu calitate buna le vreau si eu :???:
https://www.youtube.com/watch?v=7fyRDlWeUHs
https://www.youtube.com/watch?v=NOP79ec_k8o

Crimz-vT 15-03-08 17:43

Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N
 
4 Attachment(s)
cateva poze :peace:

no limits design 15-03-08 18:03

Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N
 
bagamiash eu am ratat driftu ca eram inauntru...maine se mai face ceva de genul asta??

Io4rap 15-03-08 18:07

Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N
 
Quote:

Originally Posted by no limits design (Post 1425944)
bagamiash eu am ratat driftu ca eram inauntru...maine se mai face ceva de genul asta??

maine de la 17:00, atunci o sa fie adevaratu show :sad:
si ultimult filmulet cu B-69-HAI https://www.youtube.com/watch?v=ixeFoeoV_YA

DaNy>DmN 15-03-08 18:20

Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N
 
1 Attachment(s)
O poza care spune multe .... :twisted::twisted::twisted:

Io4rap 15-03-08 18:57

Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N
 
trebuie o poza sau un filmulet knd i`a explodat cauciucul HAI`ului :D in poza a 2`a se vede ce a mai ramas din cauciuc :))

iMAGiNE 15-03-08 19:05

Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N
 
1 Attachment(s)
...Doua poze care "spune" multe! :twisted:

spgbuc 15-03-08 22:19

Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N
 
1 Attachment(s)
tengu :D-2 filmuletze de astazi :)

Daxter 15-03-08 23:20

Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N
 
2 Attachment(s)
si de la mine cateva ;) nici nu am 2 gb de poze si filme :D o sa uploadez si tot ce am filmat la drift si burn show, numai tengu si hai ocupa 400 mb :)

axela 15-03-08 23:22

Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N
 
1 Attachment(s)
tengu ,,,,real drift ....

Io4rap 16-03-08 07:35

Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N
 
ehe :D thx pt poze Daxter

trafy-vr6 16-03-08 07:51

Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N
 
9 Attachment(s)
https://youtube.com/watch?v=nd9uiFu132Y

trafy-vr6 16-03-08 08:13

Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N
 
am uitat..filmu e facut de mine si pozele de AaronNel^ :)

Io4rap 16-03-08 08:43

Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N
 
ce bulan au avut aia care au stat in fata :(

JFk_Florin 16-03-08 08:53

Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N
 
Bulan mare au avut,mai ales ca au avut pe fata numai cauciuc :lol::lol:

negoitacata 16-03-08 08:57

Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N
 
Ce soarta am avut ca am vazut cerculetele...am iesit tot grupu cu care era dintr0un pavilion ......si am auzit ceva care mi-a incantat urechile..........si daca vrea cineva filemele de la mn ..nego_cata15....ca eu nush sa pun:|

Lucian 16-03-08 09:02

Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N
 
HAI ramane "tata lor" !

Io4rap 16-03-08 09:06

Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N
 
Quote:

Originally Posted by Lucian (Post 1426767)
HAI ramane "tata lor" !

ar trebui facut un topic sa votam asta :P

trafy-vr6 16-03-08 10:45

Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N
 
a trecut tengu asa aproape de niste cameramanii ca daca dadea un rateu ii barbierea pe vreo 4-5 :))
Si da....HAI rullz...a facut frumos rau

negoitacata 16-03-08 19:13

Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N
 
Filmulete de azi ceva??

dlc&satanutz 16-03-08 23:29

Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N
 
in primu rand R.I.P Micutzu....in al doilea rand super tare a fost....oricum HAI rullzz.....respect HAI & TENGU ... sunt profesori.....oricum toti au tocit cauciucurile frumos...mai ales silica ....


PACE!!!!!

pimp_lex 17-03-08 01:30

Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N
 
Quote:

Originally Posted by Lucian (Post 1426767)
HAI ramane "tata lor" !

oricine care a fost vreodata la o competitie de drift adevarata si vede fimuletele de la 4tuningdays isi da seama foarte repede cine e "tata lor"....si nu, nu e Hai

3SGE 17-03-08 02:27

Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N
 
Cateodata se asociaza ,(se incurca) donuts cu drift cu toate ca nu au nimic in comun..doar faptul ca rotile se invart in gol.

GODLESS 17-03-08 03:10

Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N
 
Daca HAI e "tata lor" inseamna ca TENGU e "bunicul ,strabunicul si stra strabunicul lor " la un loc ...

69-HAI 17-03-08 07:44

Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N
 
salut pe toata lumea.
am o mare rugaminte la voi si in special la cei ce vor posta aici.
va rog din suflet sa nu stricam acest eveniment, care in opinia mea a fost de o anvergura extraordinara,si f. reusit;prin anumite pareri care au rolul de a-l scoate in fata pe cel mai tare.nu am zis nici o data ca-s cel mai tare,normal ca nu ma pot campara cu tengu,care e un profesionist adevarat,si are o masina special facuta pt.asa ceva. sa nu uitam ca tengu a participat la evenimente internationale unde a obtinut rezultate remarcabile.si inca ceva - una e sa vii cu o masina de cel putin 400 c.p,(si mai e si turbo) si una e sa vii cu una de 130 c.p(din care vreo 20 de cai morti ,orbi,schiopi etc...)
inca o data va multumesc pt intelegere, si va rog sa luati in seama rugamintea mea
.........respect........ r.i.p. micutzu r.i.p. txa

PetricaCBD 17-03-08 08:37

Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N
 
Quote:

Originally Posted by 69-HAI (Post 1427928)
salut pe toata lumea.
am o mare rugaminte la voi si in special la cei ce vor posta aici.
va rog din suflet sa nu stricam acest eveniment, care in opinia mea a fost de o anvergura extraordinara,si f. reusit;prin anumite pareri care au rolul de a-l scoate in fata pe cel mai tare.nu am zis nici o data ca-s cel mai tare,normal ca nu ma pot campara cu tengu,care e un profesionist adevarat,si are o masina special facuta pt.asa ceva. sa nu uitam ca tengu a participat la evenimente internationale unde a obtinut rezultate remarcabile.si inca ceva - una e sa vii cu o masina de cel putin 400 c.p,(si mai e si turbo) si una e sa vii cu una de 130 c.p(din care vreo 20 de cai morti ,orbi,schiopi etc...)
inca o data va multumesc pt intelegere, si va rog sa luati in seama rugamintea mea
.........respect........ r.i.p. micutzu r.i.p. txa

respect B69HAI & NoSpeedLimit Romania(toata stima lu Florica pt organizare)....super tare spectacolu,super show....organizare buna.....R.I.P. micutzu....R.I.P. TXA

Daxter 17-03-08 08:45

Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N
 
Quote:

Originally Posted by Io4rap (Post 1426695)
ehe :D thx pt poze Daxter

:) mai urc azi 3gb de filme si poze de sambata si duminica :)

Lucian 17-03-08 08:55

Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N
 
Quote:

Originally Posted by Io4rap (Post 1426771)
ar trebui facut un topic sa votam asta :P

Sa nu fi dezamagit ...

Lucian 17-03-08 09:03

Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N
 
Rog fanii Tengu sa fie obiectivi . Nu am spus ca Tengu nu s-a prezentat frumos. Daca aveti putina civilizatie in voi invatati draq odata sa respectati parerea altuia pe un forum . Parerea mea este si ramane ca HAI a fost mai bun. Puteti sa spuneti si voi ca Tengu , din punctul vostru de vedere a fost mai bun. Dar nu o mai incercati in glume gen strabunic ... riscati sa ajungeti la maimuta si nu vreti asta . Eu am argumente .. HAI pe un motor aspirat ce dezvolta cuplu la o alta plaja de turatie , Tengu pe un motor turbo , viteza cu care facea fiecare cercurile (donuts pt pretentiosi) , legarea donuts-burn ... Chiar se poate face un topic separat unde sa discutam la obiect asta. Cat despre drift ... o fi Tengu mai bun ... dar daca cineva se bate cu pumnul in piept ca a vazut live competitii profi de drift ... sa-mi suna si mie daca ce a fost la romexpo a fost sau nu drift . O zi buna !

F_L_R 17-03-08 09:09

Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N
 
-Uneori am asa o scarba de aceste forumuri si de anumiti posesori de user.........
-TENGU :este Drifter Profesionist cu o masina pe masura pregatita pana la cel mai mic detaliu pt asta. Poate pot spune ca poseda o masina nascuta pt Drift. Calitatile lui ca sofer pt acest gen de spectacol sunt pe masura si incontestabile.
-HAI : este un impatimit al BMW....si mai bine spus un "fanatik" al modelului E30. Niciodata cand a participat la astfel de competiti nu a dezamagit , ba chiar a fost sarea si piperul de fiecare data cand el a aparut lumea stia ca urmeaza spectacol inegalabil de multe ori.
-Nu puteti compara pe cei 2. Nu exista cel mai bun atata timp cat unul este Profesionist si celalt o face din placere.Terminati cu prostiile tatic-bunik.....i i cunosc pe amandoi si pot spune ca sunt "2 BAIETI DE ZAHAR" .
-Romania are nevoie de astfel de oameni !!!!

Lucian 17-03-08 09:16

Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N
 
Te refereai la mine ?

Daxter 17-03-08 09:31

Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N
 
Parerea mea este ca daca incepem cu cine a fost mai bun si cine a fost mai putin bun nu ajungem nicaieri, si asta datorita subiectivismului fiecaruia.
Nu poate fi comparat Tengu cu Hai, si asta in primul rand ca nu au concurat pe acelasi tip de masina.
Ca posesor de E30 as putea sa spun ca Hai a fost mai bun, dar nu o fac. A fost un show pe cinste, un show care nu iesea mai bine daca alerga numai HAI sau numai Tengu.
Ar fi iesit si mai bine daca ar fi avut un spatiu mai mare, dar, hai sa nu mai cautam calu` la dinti, si sa ne bucuram cu ce am vazut.
Mereu o sa se gaseasca cineva care sa comenteze aiurea pe tema subiectului acesta, de fapt... e universal valabila... cel putin la noi la romani

F_L_R 17-03-08 09:31

Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N
 
-Nici pe departe Luciane. La ce a fost scris inainte de a interveni Hai"u.
-Mai era ceva de precizat...........astfel de oameni cum sunt Hai si Tengu si nu numai trebuiesc incurajati tot timpul , trebuiesc respectati tot timpul pt ca sunt cu adevarat valori uneori inegalabile.

Daxter 17-03-08 10:25

Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N
 
Felicitari organizatorilor! Asteptam urmatorul eveniment :) Cat mai curand de preferinta :)

tarnafes 17-03-08 10:52

Re: N E W Tengu Drift Show........primele Filme De La 4td.....b69 Hai.....t E N
 
Salutari tuturor,

Mi-a facut deosebita placere sa fiu prezent pentru prima data la 4tuning Days, si vreau sa va spun ca evenimentul s-a ridicat la standarde internationale !!!

Gratian, Vali, Florica si restul echipei au facut eforturi extraodinare si sunt sigur ca si ei sunt multumiti cum au iesit lucrurile.

Va rog sa va abtineti de la comentarii ieftine si comparatii, am venit o cale lunga pt acest eveniment cu un singur scop acela de a sustine si incuraja fenomenul de tuning si show de la noi si vreau sa spun ca HAI-ul este unul dintre cei mai dedicati si pasionati oameni pe care i-am cunoscut si pt asta am mare respect !!!

Cea ce am facut are caracter strict de show nu de competitie si atata timp cat spectatorii prezenti au fost multumiti si eu sunt.

Pentru anul viitor daca o sa am la dispozitie un spatiu mai mare o sa incerc sa prezint driftul la propriu la noi in tara poate o sa vin cu inca 2 3 masini de drift .
Va multumesc tuturor, numai bine si spor la tunat !


All times are GMT +2. The time now is 08:24.

- Copyright 2024 4Tuning