![]() |
E30...mai multi cai
salut sunt nou paici si sunt sigur ca voi fi luat peste picior dar incerc....am un E30 325 12v 170cp si vreau sa i maresc puterea...si nu ma prea pricep...cineva mi a zis sa umblu la qloasa...sa i pun un cip si serpisori...nu vreau mai mult de 200cp...va rog spuneti mi ce trebuie sa i fac si de unde procur piesele respective...multumesc
|
Re: E30...mai multi cai
2 Attachment(s)
serpisori iti pot aduce eu, castigi cam 10-12 cp la motorul tau
pret 1150 ron cold air intake cam 8 cp la motorul tau 650 ron axe cu came, limited slip differential, kit turbo, etc....cam orice, doar gandestete cat vrei sa investesti in el... |
Re: E30...mai multi cai
cip tuning se poate face la un urs din '89 ?
si daca da , cati cai poti castiga si un pret la acest proces ms |
| All times are GMT +2. The time now is 17:42. |
- Copyright 2026 4Tuning